גל כהן: "מרוכזים רק בהפועל חיפה. צריכים ללכת ולהביא את הנקודות"

27 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מי שיעמוד על הקווים בשבת ויוביל את הקבוצה, דיבר על המשחק הקרוב בריאיון עם האתר הרשמי: "הכיוון הוא חיובי. חייבים לנתק את רעשי הרקע"
כותב: מערכת האתר

קצת פחות מ-48 שעות לפני שבית״ר "גשם" ירושלים, הפעם בהובלתו של גל כהן, תגיע לאצטדיון סמי עופר להתמודדות מול הפועל חיפה מהמקום ה-6 בטבלה.

עם כמויות גדולות מאוד של שלג שכיסו כל פינה בירושלים ובייחוד את בית וגן, ערכה היום (חמישי) אחר הצהריים הקבוצה אימון באולם כדורסל סגור שכלל תרגילי כושר וטקטיקה ומשחק בין 3 הקבוצות שאליהן התחלקו שחקני הסגל.

בסיום האימון דיבר המאמן עם האתר הרשמי וסיפר על ההכנות והציפיות שלו מהקבוצה לקראת המחזור ה-20 של הליגה.

עוד יומיים, משחק ליגה מול הפועל חיפה, מה אתה מצפה מהקבוצה ביום שבת?
"קודם כל אני מצפה שננתק רעשי רקע, אני יודע שזה לא דבר קל. יש לנו עוד יומיים משחק. אמרתי גם היום לשחקנים באסיפה – אם הייתי מבקש מכם היום חודש שלם להתנתק אז משהו שאי אפשר לבקש. אבל יומיים. לעשות מחר אימון טוב, לבוא לסמי עופר עם כל המשמעויות, לשים את כל הדברים בצד.

"הכיוון הוא חיובי, דברים מסתדרים ומתחילים להתבהר ואנחנו צריכים להתרכז בעצמנו ובאמת ללכת למשחק עם הפועל חיפה ולהביא את הנקודות. פשוט לנתק רעשי רקע ולהתרכז בעצמנו ביומיים הקרובים".

 
יש לנו עוד הרבה משחקים עד סוף העונה, איך מרימים את השחקנים כי עדיין נותר הרבה על מה לשחק
"החיזוק ולהרים את הקבוצה בעצם יבוא מהקבוצה עצמה. יש פה שחקנים שעברו הרבה, יש פה הנהלה שעושה לילות כימים כדי שדברים יהיו יותר ברורים ובהירים, אנחנו מקבלים חדשות אופטימיות יותר. אנחנו רואים איזה אור בקצה המנהרה.

אנחנו – הצוות המקצועי והשחקנים צריכים להתרכז אך ורק במשחק נגד הפועל חיפה, להרים את עצמנו ולהתייחס רק לעצמנו. לתת להנהלה למצוא לנו את הפתרונות, ואני סמוך ובטוח ומאמין גם מתחושות שלי ושיחות עם שחקנים שאנחנו בדרך למקומות יותר טובים.

"זה יהיה קשה, זה יכאב לפעמים אבל אנחנו נעמוד במטרה. אנחנו צריכים להשאיר את הקבוצה הזאת בליגה כי בימים כאלו אפשר להבין כמה בית״ר ירושלים חשובה לליגה, לא רק לאוהדי בית״ר, אלא לכולם".