ברדה לאחר ההפסד בטדי: "זו לא בית"ר שאנחנו רוצים לראות"; דגני: "צריכים לנצח במשחק הבא"

27 ינואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה והבלם התראיינו בסיום המשחק: "זה מתחיל ונגמר בגישה שלנו"
כותב: מערכת האתר

מיד לאחר ההפסד להפועל ת״א במסגרת המחזור ה-17 של ליגת "הבורסה לניירות ערך", הגיעו לעמדת הראיונות מאמן הקבוצה שי ברדה והבלם אוראל דגני וסיכמו את המשחק שהציגה הקבוצה.

ברדה סיכם: "מהדקה הראשונה היינו אפאטיים. זו לא בית"ר שאנחנו רוצים לראות. אתה צריך לדעת קודם כל לכבד את המקצוע, הכדורגל היה לא טוב. נקודה. זה לא יכול לקרות".

"לא שיחקנו חכם, הפסדנו את הבסיס שלנו, את הכדורים הראשונים והשניים. קבוצת כדורגל לא יכולה לשחק טוב בלי לקחת אותם. היינו מאוד לא יצירתיים בחצי הראשון, אנחנו חייבים להיראות טוב יותר. המשחק מול מכבי פ"ת? מקווה שנהיה כולנו בריאים קודם כל, מקווה מאוד שיהיה משחק ושנוכל לבוא לשחק. אתה קם ונופל על הגישה שלך. מכבי פ"ת קבוצה טובה, אבל זה מתחיל ונגמר בגישה שלנו".

 
אוראל, סיכום המשחק שלך, אחרי השבוע המטורף שעבר על הקבוצה
"משחק לא טוב שלנו, התחלנו את המשחק ממש לא טוב וקיבלנו את הגול אחרי זה. אני חושב שבמחצית השנייה נראינו הרבה יותר טוב, הגענו להזדמנויות, לא הצלחנו להבקיע ובגלל זה הפסדנו".

יש לנו הרבה חסרים וכבר ביום שבת יש עוד משחק: "מבחינה אישית תקופה מאוד עמוסה. זה לא קל, כל הבאלגן של הקורונה. כל משחק צריך לבוא ולאגור כוחות ולשחק כמו שצריך. כל 3 ימים יש משחק והקהל מאוד מאוד חסר, כי הקהל נותן את האנרגיות שלו למשחק. תקופה עמוסה, שחקנים משמעותיים חסרים לנו. אין מה לעשות, נצטרך להמשיך ככה ולנצח במשחק הבא".