משה חוגג שוחח עם שחקני הקבוצה: "בעונה הזאת רק המנטליות שלכם תקבע"

26 אוגוסט 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבעלים הגיע לאימון ודיבר לקראת תחילת העונה החדשה: "אם תשנאו להפסיד נעשה פה עונה טובה, צריך לזכור שהליגה מתחילה עכשיו"
כותב: מערכת האתר

בעוד שלושה ימים זה סוף סוף קורה. בית"ר שלנו פותחת את העונה בצורה רשמית בליגה, במשחק ביתי מול הפועל באר שבע, כשלכולם ברור שטדי צריך להיות האקס פקטור של הקבוצה. לאימון היום הגיע בעלי המועדון, משה חוגג, שצפה בו מהצד ביחד עם יתר חברי ההנהלה. לאחר האימון המפרך, נכנסו השחקנים לשיחה עם חוגג בחדר האסיפות.

בעלי הקבוצה הגיע למתחם האימונים לקראת פתיחת העונה ודיבר עם הסגל על הציפיות: "היה לנו חוסר מזל בתחילת העונה. לא שיחקנו עם הרכב וסגל מלא לדעתי אפילו פעם אחת, אבל אני יכול להגיד שאין לי ספק שאלי וארווין עשו פה עבודה טובה. הפצועים יחזרו, אנחנו ניראה הרבה יותר טוב. אל תשכחו שזאת עונה ארוכה.

אתם יודעים מה זה בית"ר ירושלים, אנחנו לא מקבלים פה הפסד מראש, או תבוסתנות, כמו שקראתי בציטוט באחד מהאתרים. זה מועדון שחייבים לשחק בו חזק. אני והרבה מאוד אוהדים לא מסוגלים כמעט לעבוד יום אחרי הפסד, וזה לא משנה באיזו מסגרת.

הסמל, השם, לא יתנו לכם כלום על המגרש, רק הריצה שלכם והלחימה. המנטליות תנצח, ואתם צריכים לתת לקהל את המלחמה שהוא מצפה לראות. תהיו רעים, תיקחו בכוח. קחו דוגמה את מרקו. הקהל משוגע עליו כי הוא עושה קסמים בהתקפה ונלחם כמו חיה בהגנה. אם תשנאו להפסיד נצליח לעשות עונה טובה.

אני רואה אתכם, ויש בכם איכות, ואני מאמין בכל ליבי שניתן יהיה לעשות עונה טובה. הכל תלוי בכם. בעבודה שלכם, בזה שתבחרו להיות אנשים רעים ומחויבים. אין לי בעיה אפילו עם קצת אגו, כשאפשר לאזן אותו. מצפה שתגיעו ותתנו הכל מול באר שבע, שמגיעה כבר אחרי מספר משחקים, ואחרי נצחונות. צריך לזכור שהליגה, נפתחת רק עכשיו. מאחל לכם בהצלחה ובאמת ובתמים מאמין בכם".