חג שמח: המועדון ערך הרמת כוסית לכבוד החג

26 מרץ 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בעלי המועדון משה חוגג דיבר באירוע החגיגי: "חייבים להאמין שאפשר לקחת את המועדון הזה קדימה ולימים טובים יותר"
כותב: מערכת האתר

בית״ר ״גשם״ ירושלים ערכה הבוקר (שישי), רגע לפני החג, את הרמת הכוסית המסורתית בהשתתפות ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, בעלי הקבוצה משה חוגג, הנהלת המועדון, הצוות המקצועי, השחקנים ועובדי המועדון. אל האירוע הגיעו גם נותני חסות אשר למרות התקופה הלא פשוטה על הדשא, שיבחו את ההתנהלות ואת הקשר החזק שיש בין הצדדים.

באירוע עצמו, שנפתח בתודות לכל העוסקים במלאכה במהלך השנה, אמר ראש העיר, משה ליאון: "היחידים שיכולים להביא בערב חג את כולם לפה זה בית״ר. יש שני סמלים מעבר לכל הסמלים הקדושים לעיר ירושלים. בית״ר ירושלים ושוק מחנה יהודה. שניהם יהיו פה לעד. עברנו שנה קשה מאוד, ואנחנו יכולים להגיד שעברנו היא בגלל שאנחנו אחרי. לא היתה היום אף שכונה בעיר אדומה, רוב העיר ירוקה. ירושלים מחוסנת וזה לא מובן מאליו. אנחנו בדרך ומסתכלים קדימה ולא אחורה. 

לכן אני רוצה להגיד שאני מעריץ אתכם להגיע לאן שהגעתם. השחקנים, משה חוגג, ההנהלה. ברגעים הקשים תפסתם חזק. זה לא מובן מאליו בכלל שעברנו את מה שעברנו. שנה הבאה נהיה טובים יותר. אתם ראויים להיות ביתר האלופה. אנחנו נסייע לכם בכל הפרמטרים, בכדורגל לביתר ובכדורסל להפועל. בשנה הזאת שיפצנו את מה שאפשר היה לעשות, וזה בלי שנתיים תקציב מדינה. 

אנחנו הולכים להמשיך את השיפוץ בטדי ולשפץ את חדר ההלבשה וכל תנאי השחקנים, את התאים באצטדיונים בעלות של 40 מיליון שקל. אני רק צופה דברים טובים שיקרו בירושלים בכלל ובביתר בפרט, לכן אנחנו צריכים לקבל את החג בשמחה ובמצב רוח טוב. תאמינו במה שאתם עושים ואנחנו רק נגדל ביחד איתכם. נוביל את ביתר ואת ירושלים לשיאים שירושלים לא ידעה הרבה שנים. אני יודע את זה ומרגיש את זה. 

בעוד שנתיים תהיה כאן רכבת קלה, הרכב יהיה מיותר כאן. מרכבת לרכבת הקלה, ונוחתים כאן במשחק. כמו אירופה. אנחנו נשקיע במסחר ובכל המסביב. חג שמח לכולם ותודה רבה על העבודה הקשה והכבוד שאתם מביאים לירושלים ושרק נעלה ונצליח"

 
בעלי הקבוצה, משה חוגג, הוסיף לאחר מכן: "אני חייב לומר לכם שאני משקיע במשהו אני מסתכל קדימה. אני מסתכל על התשתיות, וזה גורם לי ללכת ימינה או שמאלה זה התשתיות, כשאני משקיע בעסקים שלי אני מסתכל על התשתיות, אם התשתיות לא טובות זה בעייתי אבל אנחנו כאן ובביתר הן עוד לא מספיק טובות כאן אבל זה בדרך. המתקן רחוק ממה שהיה צריך להיות, אבל הוא טוב ממה שהיה, מחלקת הנוער מתפתחת וגם הבוגרים. 

לא משקף בעיניי חומר השחקנים והשלד המקצועי את מה שהיה פה השנה, אבל אני חושב שעוד כמה כיוונונים בעמדות כאלה ואחרות, פלוס גישה ומנטליות ואמונה, אין לי ספק שאנחנו ניקח את המועדון הזה למקומות גבוהים. בהיבט הזה של אמונה, הרב שלי הסביר לי שקודם כל צריך לעשות, לפני שהים נחצה ובני ישראל רצו לעבור, הם לא עמדו ומשה חצה את הים. הוא אמר להם קודם כל תיכנסו פנימה. תחשבו על זה רגע. אומרים ישר כנס לים. הם נכנסו לים, נרטבו ורק שהמים הגיעו עד למעלה, הוא נחצה לשתיים. לעומתם המצרים נכנסו לים פתוח, ואז ה׳ סגר להם את הים. 

אתם חייבים להאמין בעצמכם שאתם יכולים לקחת את המועדון הזה קדימה ולימים טובים יותר. הצעדים הראשונים זה פה בפלייאוף הזה. אני בטוח שתעמדו במשימה הזאת ולא לגרום לנו לרגעי מתח מיותרים, היו לנו מספיק כאלה השנה. אני מקווה שנסיים עם זה מהר ולהתכונן לעונה הבאה שבה נהיה במקום אחר. 

תודה לכל מי שתומך במועדון הזה, זה לא מובן מאליו. תודה לראש העיר ולצוות שלו. אין שום עירייה בישראל שתומכים כמו משה ליאון והצוות שלו. הלחימה שלו בשבילנו, הוא עושה את זה באהבה ולטובת העיר ומה שהוגן ונכון הוא עושה. אני מאחל לכולכם חג שמח".

אנו רוצים לאחל לכם, אוהדים יקרים ואהובים שלנו, חג שמח, ונתראה במגרשים שוב לאחר פגרת הנבחרת.