ברדה: "צריכים להיות תכליתיים ולהבקיע יותר גולים"; דגני: "אנחנו חייבים להמשיך להאמין"

25 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התראיין בסיום התיקו במושבה: "אנחנו עובדים מאוד קשה, נשתדל לעשות את כל מה שאפשר עד ינואר"
כותב: מערכת האתר

אחרי ניצחון מול ק״ש ותיקו מאופס מול מכבי, הגיעו אמש (חמישי) הצהובים שחורים שלנו לאצטדיון המושבה למפגש מול הפועל כפר סבא אך חילצו רק נקודה מהמשחק, אחרי שנקלעו לפיגור מוקדם. בסיום הגיעו מאמן הקבוצה, שי ברדה והבלם אוראל דגני לעמדת הראיונות על מנת להסביר איך לדעתם אפשר להוציא את הקבוצה מהמצב הנוכחי ולהתקדם במעלה הטבלה.

שי, סיכום המשחק שלך
"הגענו למצבים שלנו, היינו צריכים להכריע את המשחק. בכללי אנחנו משחקים פחות טוב ואנחנו צריכים לתת על זה את הדעת. נשתדל לעשות את כל מה שאפשר עד ינואר, אנחנו עובדים מאוד קשה. נקווה שהדברים יראו יותר טוב ונמשיך הלאה לקראת יום שני".

ביום שני, משחק נגד אשדוד. משחק שחייבים לקחת: "כן כמו כל משחק. אנחנו משתדלים לעשות הכל כדי לקחת את הנקודות, אם נשחק כמו בחצי השני אז יהיה טוב אבל אנחנו צריכים לתת על הדעת על המחצית הראשונה. אנחנו צריכים להבקיע, כדורגל בסופו של דבר מוכרע על שערים. אנחנו צריכים להיות יותר תכליתיים ולהבקיע יותר גולים".

"אני יכול להגיד לך שאנחנו עובדים מהבוקר עד הערב ואנחנו מנסים לעשות הכל כדי לפתור את הבעיות ויש המון עבודה בבית״ר ירושלים וכל פעם אנחנו מנסים לפתור דברים מסוימים. אני וסלובו מחוייבים במיליון אחוז למקום הזה, היינו כבר במצבים כאלה. אנחנו יודעים מה זה לבוא ולהקים קבוצה בתוך הסגל הקיים ואני בטוח שיהיו תוצאות בעניין".

https://vimeo.com/494615357

 
אוראל, איך אתה מסכם את המשחק?
"אני חושב שבמחצית ראשונה שיחקנו לא טוב, עדיין הגענו ל-2 הזדמנויות שבהן יכולנו להוביל אבל לא הצלחנו להבקיע. במחצית שניה שיחקנו הרבה יותר טוב, הגענו לכמה הזדמנויות והכדור לא נכנס. אנחנו צריכים להמשיך להאמין, להשתפר באימונים ונקווה שזה יבוא".

היית במצבים האלה, מה עושים כדי לקחת את הקבוצה קדימה?
"כן יצא לי להיות במצבים האלה, זה לא כיף אבל אנחנו חייבים להמשיך להאמין, לקחת מנהיגות ולהיות חיוביים. נמשיך לעבוד קשה כדי שזה כן יצליח".