דראפיץ׳: "עושים הכל נכון עד ה-16" ; ורד: "פספוס גדול שלנו"

26 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר "גשם" ירושלים והקפטן התראיינו לאחר המשחק מול מכבי פתח תקווה, התייחסו ליכולת ולמשחק הבא מול מכבי חיפה
כותב: מערכת האתר

מאמן בית"ר "גשם" ירושלים, סלובודן דראפיץ', וקפטן הקבוצה, עידן ורד, התראיינו אחרי המשחק מול מכבי פתח תקווה, וסיפרו על התחושות שלהם:

סלובו, בחלקים רבים מהמשחק זה נראה טוב אבל משהו עדיין חסר 
"כן, זה מה שאנחנו מדברים עליו כל הזמן – חסר לנו את השפיץ ליד השער. אני חושב שאנחנו עושים הכל נכון עד ה-16, ושם אנחנו צריכים להבקיע. אין ספק שהליגה הזאת היא שוויונית ובמשחקים כאלו שבהם אנחנו דומיננטיים אסור לקבל גולים כמו שאנחנו מקבלים. צריכים לעבוד על הדברים האלו, לחשוב איפה אנחנו יכולים להשתפר. אני מקווה מאוד שכל הפצועים שלנו יחזרו ושאנחנו נהיה קבוצה טובה יותר".

החילופים היום במשחק היו מאוד התקפיים. היתה הרגשה שאפשר לעשות את זה 
"כן, אנחנו משחקים בטדי ומפסידים נקודות. אין ספק שבית״ר נפגעה עם זה שהקהל לא מגיע למגרשים. לאבד נקודות זה לא נעים אבל אין לי טענות לשחקנים. הם נותנים הכל, מתאמנים ומשחקים כמו שצריך. אנחנו, כמו האוהדים שלנו מחכים לניצחונות כי אנחנו ראויים".

ביום שני – סמי עופר ומכבי חיפה
"משחק פיקנטי אבל כל משחק הוא משחק קשה, כי הכל מאוד שיוויוני. צריך להסתכל בכל משחק מי בריא ואני מקווה מאוד שיהיה משחק טוב וניקח את הנקודות".


ורד: "אנחנו מקבלים גולים קלים"

עידן, יש הרגשת פספוס?
"כן. פספוס גדול. אני חושב שהיינו טובים יותר, שלטנו, הגענו לכמות מצבים גדולה. אני אישית הייתי יכול לסיים עם צמד או שלושער וברגע שאתה לא כובש אתה מקבל. אני לוקח את כל האחריות בקטע הזה. אנחנו משחקים טוב, אנחנו נראים לפי דעתי טוב יותר. אנחנו מקבלים שערים שאסור לנו לקבל ברמות האלו, גולים קלים וזה כל הקבוצה כמובן, לא חוליה אחת אלא כולם ביחד. מבאס, אני מרגיש פספוס ותסכול גדול כי אנחנו כן נראים טוב ועובדים קשה אבל מהצד השני אני כן אופטימי ואני בטוח שיהיה טוב יותר בהמשך".

אתה לוקח הרבה אחריות על המצב ומדבר עם הקהל גם כשקשה. איך לוקחים את הקבוצה קדימה אחרי תקופה כזאת?
"בתור קפטן אני חייב לעשות את זה, גם בחדר הלבשה וגם אחרי הפסדים. אמנם זה לא הכי נעים ולא הכי כיף אבל אני חושב שזה מתבקש והקהל וכל מי שאוהב אותנו צריך לשמוע את האמת ואת התשובות אחרי הפסדים".

היה קשה לשחק בגשם?
אני לא רואה את זה ככה. אני שונא תירוצים של פציעות, של מזג האויר, אני לא אוהב את זה. גם לפתח תקווה וגם לנתניה וגם לחיפה יש עומס וסגל חסר. הגשם ירד היום על 2 הקבוצות ככה שזה לא תירוץ. היינו צריכים להיות חדים".