קומאן: "הליגה צמודה מאוד"; גרצ'קין: "אשדוד – מהמגרשים הקשים בליגה"

25 ספטמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס למצב לקראת משחק החוץ מול האחרונה בטבלה והוסיף: "חייבים להיות טובים כדי לנצח אותם". המגן הוסיף: "הראנו אופי נגד נתניה, עכשיו צריך נקודות"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תצא מחר למשחק חוץ קשה מול מ.ס אשדוד (19:30, שידור ישיר בספורט3), במטרה לרשום את הניצחון השני העונה, ולהמשיך לטפס במעלה הטבלה.

לקראת המשחק מול אשדוד התייחס המאמן, ארווין קומאן למשחק: "מתייחסים למשחק נגד אשדוד כמו כל משחק וכל שבוע, יהיה משחק קשה, כי הליגה הישראלית מאוד צמודה ואין הרבה הבדלים ביחסי הכוחות. אני יודע שאין להם נקודות, אבל זה לא משנה, צריך להיות טובים כדי לנצח אותם".

 
מקס גרצ'קין הוסיף: "אנחנו פחות מרוצים מאיך שנראינו במחצית הראשונה נגד נתניה, זה לא צריך להיות ככה, בעיקר לא בטדי. הדבר הטוב הוא שידענו לחזור במחצית השנייה גם כשהיכולת לא היתה בשמיים, אבל הצלחנו להראות אופי. לקחנו נקודה, אבל איך שהתפתח המשחק, אנחנו מסתכלים קדימה".

"אנחנו מצפים תמיד לנצח, תמיד. זה אחד המגרשים הקשים בליגה, הם באים בלי נקודות וזה יהיה יותר קשה. אנחנו מתייחסים במלוא הרצינות. אחרי שאיבדנו את הנקודות נגד נתניה, אין שום אופציה פרט לניצחון".