עידן ורד: "ברגע שנותנים הכל, דברים טובים קורים במגרש"

25 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקפטן שלנו שמח אחרי הניצחון על מכבי פ"ת והחמיא לזרגרי: "מה שהוא עושה העונה זה מדהים. שנים חיכיתי לילד כזה כאן. מאחל שיהיה איתנו עוד הרבה שנים"
כותב: מערכת האתר

שלוש נקודות חשובות מאוד אספנו אמש (רביעי) באצטדיון המושבה בפתח תקווה, לאחר הניצחון 0:1 על מכבי פתח תקווה. אוהדי הקבוצה בחרו את הקפטן שלנו עידן ורד למצטיין במשחק, וכעת הפנים לקראת המשחק החשוב ביום ראשון בטרנר, מול הפועל באר שבע.

שי ברדה סיכם בקצרה ואמר: "ניצחון חשוב מאוד, פחות איכות בגלל התקופה העמוסה שיש כאן, מגיעה מילה טובה לבחורים. נתנו מעל ומעבר, נגמר. יש לנו ארבעה ימים לפני באר שבע".

עידן ורד, המצטיין במשחק במשאל האוהדים הוסיף: "חשוב מאוד. את האמת עם כל לוח הזמנים שנוצר לנו בגלל הקורונה אין לנו הרבה זמן לשמוח, צריכים להיות מוכנים למשחק בטרנר ביום ראשון. יהיה משחק קשה. אנחנו חווים תקופה לא קלה, אבל אנחנו נטענים ונותנים מאה אחוז.

 
לא ויתרתם על אף כדור: "זה הד.נ.א שלנו, חייבים לתת 100 אחוז. צריך לתת את הכל על המגרש, ברגע שזה קורה, דברים טובים קורים לנו על המגרש. אמנם אני ה-MVP של המשחק אבל יש לנו ילד שלא ראיתי דבר כזה הרבה זמן. אביאל, מה שהוא עושה העונה זה מדהים. אני פה הרבה שנים וחיכיתי אישית שנים לכזה ילד. אני רק מאחל לו שיהיה בריא, ושיהיה איתנו עוד הרבה הרבה שנים".

שער שני עם הראש העונה: "לא מסתכל על שערים ובישולים, לפעמים אני יותר מאחורה וקדימה, תמיד אתן 100 אחוז, לפעמים זה טוב ולפעמים זה לא, אבל אתן את הכל תמיד, כל משחק וכל אימון".