יוצאים למושבה: "אנחנו נמצאים בעלייה. מי שלא רץ – ישחק פחות"

23 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ׳ דיבר במסע״ת לאחר האימון המסכם: "אם לא ננצח את כפר סבא - זה כאילו לא עשינו שום דבר"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים סיימה את ההכנות שלה לקראת המשחק מול הפועל כפר סבא מחר (20:45 באצטדיון המושבה), כשהמטרה היא כמובן להשיג שלוש נקודות חשובות מאוד על מנת לטפס במעלה הטבלה. בית"ר יודעת שרצף המשחקים הקרוב יכריע לגבי המשך העונה, כשהמאמנים מתכוונים לבצע גם רוטציות, וגם לעשות הכל על מנת לעבור את התקופה הזאת בשלום מבחינת פצועים ונעדרים.

עוד לפני האימון קיימה היום הקבוצה אסיפה בה דיברו המאמנים, סלובודן דראפיץ' ושי ברדה על חשיבות המשחק ויותר חשוב מכך, על הדרך בה הם מצפים מחלק מהשחקנים לשפר את התזונה שלהם, כדי שיהיו כשירים לתקופת המשחקים הקרובה, והתריעו כי ימשיכו לעקוב אחרי זה. עוד לפני כן, עברו השחקנים הרצאת זום עם שופט הכדורגל, אוראל גרינפלד, שהסביר להם על דברים בחוקה שהיו צריכים חידודים מתחילת העונה.

במסיבת העיתונאים אמר דראפיץ': "אף משחק בליגה הזאת הוא לא פשוט. אנחנו צריכים להיות מרוכזים. אין ספק שבשני המשחקים האחרונים אנחנו משחקים קצת יותר טוב ואמרנו שכאשר כל השחקנים יחזרו אנחנו נראה יותר טוב, אז אנחנו בהחלט בעלייה אבל עדיין לא בפסגה. אנחנו מטפסים ומנסים למצוא כמה ניצחונות רצופים. אין ספק שאם אנחנו לא ננצח את כפר סבא אז כל מה שעשינו עד עכשיו – זה כאילו לא עשינו שום דבר.

אנחנו מחפשים גם יכולת וגם נקודות, בליגה הזאת נקודות זה דבר לא פחות חשוב. אוחנה עדיין לא יכול לשחק אז אנחנו עדיין מחכים להיות בסגל מלא. אין ספק שכפ״ס קבוצה טובה, היא הוכיחה את זה נגד מכבי חיפה, אנחנו צריכים להיות נורא זהירים".

https://vimeo.com/494093063

 
נקודה שאתם שמים עליה דגש זה עניין הריצה והנתונים בשני המשחקים האחרונים טובים מאוד
"הסטטיסטיקה מדברת, כשאתה רץ יותר מהיריב אתה מנצח משחקים. אז אנחנו רוצים להיות תנועתיים וגם מבחינת סגנון משחק – כשאתה משחק התקפי אתה חייב לרוץ, וכשאתה משחק הגנתי אתה רץ פחות, אתה מתגונן ואתה לא רץ אחרי היריב. סגנון המשחק שלנו מאוד מקובל על האוהדים וההנהלה. ככה אנחנו משחקים כל הזמן, ככה בית״ר צריכה לשחק ומי שלא רץ – ישחק פחות".

במשחקים האחרונים אנחנו משחקים עם אחד הסגלים הצעירים בליגה. זאת חלק מהמדיניות שלכם? "אף פעם לא הסתכלנו בתעודת הזהות של השחקנים. גם עם שחקנים מעל 30 וגם שחקנים בני פחות מ-20, אנחנו מסתכלים על השחקן קודם כל בתור שחקן. אין לנו בעיה להיות הקבוצה הכי ותיקה בליגה, אני לא מסתכל על הכותרות. סך הכל השחקנים הצעירים הוכיחו את עצמם באימונים ועל המגרש והראו שאני יכול לסמוך עליהם. הם לקחו את המקום בהרכב מהשחקנים הותיקים וכל עוד הם ישחקו טוב, הם ימשיכו לשחק. אין לנו בעיה עם גיל, מתייחסים רק ליכולת".