ברדה: "לוקחים את הרצון והמחויבות. הפנים לקראת הפועל"; מוחמד: "היינו נחושים ונתנו את המקסימום"

23 ינואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה והקשר שהבקיע את שער היתרון התראיינו בסיום. ברדה: "מקווה ומאמין שנראה את אותה רמת נחישות ואנרגיה"
כותב: מערכת האתר

בסיום הניצחון הערב של בית״ר "גשם" ירושלים על עירוני קרית שמונה הגיעו מאמן הקבוצה שי ברדה והקשר עלי מוחמד (שגם כבש בראש) לעמדת הראיונות כדי לספר איך הרגישו במשחק עצמו, וכיצד הם מקווים להמשיך ביכולת הנוכחית, כאשר ביום שלישי הפועל ת״א מגיעה לטדי.

שי, חזרה מפגרה, ניצחון 0:2 במגרש קשה, סיכום שלך
"הבקענו גול מהיר ואז כל המשחק נפתח. אני חושב שהיום זה סוג של משחק שאנחנו בעיקר לוקחים את הרצון והמחויבות. אני פחות אוהב להשתמש במושגים כאלו אבל היום זה באמת היה הדבר העיקרי. ניקח את 3 הנקודות, בתקווה שכולנו נצא שליליים בבדיקת הקורונה. הפנים להפועל ת״א ב״ה ביום שלישי".

אם כבר מדברים על הפועל ת״א, משחק קשה מאוד שמחכה עם יוקרה בצידו: "כן כל משחק הוא קשה מאוד, בעיקר משחק נגד הפועל. אני מקווה ומאמין שאנחנו נראה את אותה רמת נחישות שראינו היום, אותה רמת אנרגיה. משחק מאוד חשוב למועדון בתקווה שהכל יהיה בסדר. אני מאחל לכל עם ישראל בריאות איתנה בתקופה הזאת".

 
מזל טוב עלי, זכית במצטיין של האוהדים. ספר לנו קצת איך הרגשת במשחק אחרי שגם הבקעת שער בראש
"אני לא זוכר מתי פעם אחרונה הבקעתי בראש, אולי זאת הפעם הראשונה שלי. זה היה משחק טוב, היינו נחושים לנצח כי אנחנו מבינים את הסיטואציה שלנו וניסינו לתת את המקסימום שלנו".

איך אתה מרגיש עם החזרה מהפגרה? יש עכשיו גם רצף משחקים מול הפועל ת״א ומול פ״ת: "לא יכולנו לחכות לחזור. היינו טובים ואז נעצרנו. כל הקבוצות ישחקו כרגע באותה רמה בגלל שיש רק 3 ימים בין משחקים".

סלובו ושי איתגרו אותך ושינו את העמדה שלך בזמן האחרון
"מבחינתי לפחות זה לא ממש משנה איפה אני משחק. אנחנו לא בסיטואציה שאפשר להתווכח על עמדות כרגע. בכל מקום שאתה משחק אתה נותן 100 אחוז. אולי אפילו יותר. הכל בשביל הקבוצה".