ניצן אחרי התיקו מול מכבי: "אני אופטימי. חייבים לקחת נקודות בכפ״ס"

22 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
גם מאמן הקבוצה, שי ברדה התראיין בסיום המשחק לאתר הרשמי: "מרוצה מהמחויבות של השחקנים. אני צופה לזרגרי עתיד טוב"
כותב: מערכת האתר

בית״ר שלנו עלתה הערב למשחק חשוב באצטדיון טדי מול האלופה המכהנת, מכבי תל אביב אך יצאה רק עם תיקו 0:0 אחרי 90 דקות, במשחק קשוח שלא הניב הרבה מצבי הבקעה לשתי הקבוצות. בסיום התראיינו מאמן הקבוצה שי ברדה והשוער איתמר ניצן וסיפרו על ההרגשה איתה יצאו מהמשחק והציפייה לקראת המשחקים בשבוע הקרוב שגם יסגרו את הסיבוב הראשון של הליגה.

שי, סיכום שלך של המשחק: "אני מרוצה מאוד מבחינת המחויבות של השחקנים. שוב פעם, זה כבר שבוע שני ברציפות. מבחינת משחק ההגנה היה משחק יוצא מגדר הרגיל. אני לא זוכר שמכבי ת״א הגיעה למצבים. אבל בכדורגל אתה צריך להבקיע, אני אף פעם לא מאושר מ-0:0.

יש לנו בעיה ב-30 המטרים האחרונים, קבלת ההחלטות לא היתה מספיק טובה. ניקח את הנקודה הזאת, אני חושב שהביטחון של השחקנים יעלה ממשחק למשחק וזה מאוד חשוב והפנים ליום חמישי בכפר סבא".

בוא נדבר קצת על אביאל זרגרי, שזכה גם בפרס השחקן המצטיין של האוהדים. איך אתה רואה את ההתפתחות שלו?
"אני מאוד מחזיק מהילד הזה. אני וסלובו חושבים שצפוי לו עתיד טוב אבל צריך לייצר המשכיות. הוא עדיין לא בן 18, אבל אין הרבה שחקנים בתפקיד הזה שגם יכולים לצאת קדימה עם דריבל טוב וגם לייצר חילוצי כדור והוא עצמו מחוייב למשחק.

בסוף כדורגל נמדד בהמשכיות. לא חושב שצריך לבחור את השחקנים שלך לפי תעודות הזהות. זה לא רק הוא, גם פרדו וגם גליאו, שחקנים מתחת ל-21. אני מרוצה בשבילם, הם צריכים להמשיך".

https://vimeo.com/493540545

 
ביום חמישי פוגשים את הפועל כפר סבא, הפעם במושבה. איך מכינים את הקבוצה לעוד התמודדות, שוב אחרי 3 ימים?
"כמו שכל הליגה מכינה את הקבוצות שלה עם העומס הזה. אבל אנחנו צריכים לקחת 3 נקודות ביום חמישי. הצלחנו לאזן מעט את הקבוצה, ביום חמישי אנחנו צריכים לבוא ולקחת 3 נקודות בלי תירוצים. אם הגישה הזאת תמשיך, בית״ר ירושלים תהיה במקום טוב". 

מדדי הריצה שאתם מאוד אוהבים להסתכל עליהם נמצאים בעליה משמעותית, מבחינתכם זה סממן ל-? "זה הבסיס. קודם כל אתה צריך לעבוד ולאחר מכן להביא את הכישרון ואת כל שאר הדברים. היום אם היתה קצת יותר איכות ב-30 המטרים האחרונים, אז היה משחק מצוין. אבל את הבסיס קיבלנו – אנחנו רצים הרבה יותר, כבר כמה משחקים אנחנו מעל 106 ק״מ שזה מדדים מצוינים. מפה נכניס עוד טיפה איכות, נקווה שבינואר נתחזק, ויהיה בסדר".

איתמר, תן לי כמה נקודות אופטימיות מהמשחק הזה
"קודם כל לא הפסדנו, שזו נקודה שלא מתאימה לבית״ר ירושלים אבל התייצבנו קצת שזה דבר חשוב. התחלנו את העונה לא טוב, והיה חשוב קודם כל לייצב את הקבוצה. אני יוצא די אופטימי מהמשחק הזה למרות שלא ניצחנו בו. שלטנו במשחק, היינו טובים מול יריב לא פראייר בלשון המעטה. ואנחנו צריכים להמשיך קדימה".

אם הולכים לצד השני, מה היה חסר לנו? "היה חסר לנו הגול והמשחק היה נראה אחרת לחלוטין. אם היינו כובשים לפחות שער אחד זה היה משחק הירואי שלנו עם המון הקרבה וכדורגל יפה. אבל 0:0 קצת מגמד את היכולת. אנחנו צריכים להמשיך בתהליך שלנו, להתקדם קדימה ולשאוף כמה שיותר גבוה".

חוליית ההגנה שלנו – נראה שיש יציבות ביכולת והחיבור עובד
"קודם כל כן. אני חושב שזה לא רק חוליית ההגנה זה משחק ההגנה של כל הקבוצה שהוא טוב ורואים את זה. ביחד עם כמה שערים יפים במשחק זה יראה אחרת לחלוטין. אבל אין לי ספק שגם זה יגיע".

ביום חמישי פוגשים את הפועל כפ״ס ואח״כ ביום שני את אשדוד. איך אתם מכינים את עצמכם?
"נכין את עצמנו כמו כל שבוע. אין ספק שהעומס של המשחקים משפיע אבל יש לנו סגל רחב ואנחנו משתמשים בכולו. אנחנו צריכים לקחת נקודות שם, אין דרך אחרת".