שי ברדה: "האוירה מצוינת. הגישה של השחקנים רצינית וחיובית"; ורד: "הפנים קדימה ליום רביעי"

23 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן התראיין בסיום המשחק וסיפר על התחושה סביב הקבוצה ביום יום. הקפטן הוסיף: "אנחנו בדרך הנכונה להיות קבוצה טובה וחזקה יותר"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים סיימה הערב (ראשון) בתיקו 1:1 מול מכבי נתניה באצטדיון טדי במסגרת המחזור ה-7 של ליגת "הבורסה לניירות ערך" ובמאזנה יש כעת 8 נקודות מתוך 15 אפשריות. בהמשך השבוע תחכה לנו העולה החדשה מכבי פ״ת שתגיע למשחק מעניין בטדי ומספר ימים מאוחר יותר תצא הקבוצה לסמי עופר לקרב חשוב מול מכבי חיפה.

מאמן הקבוצה, שי ברדה, סיפר האתר הרשמי על ההתרשמות שלו מהקבוצה: "במחצית הראשונה, בערך מדקה 15-16 נכנסנו למשחק, וזה לא צריך לקרות כי אנחנו צריכים להיכנס למשחק כבר מהדקה הראשונה. בחצי השני של המחצית הראשונה שיחקנו פשוט פנטסטי, הגענו להמון מצבים, היינו צריכים להכריע את המשחק ולא עשינו את זה. זאת תקופה עמוסה, נצטרך לדעת לתמרן עם השחקנים, לא לבכות על הנעדרים. המחוייבות היום היתה מצוינת.

צריך להגיד גם את האמת – לא הגיע לנו יותר מנקודה אבל אנחנו בגישה טובה, מאוד מאוד מרוצים מדברים שעבדנו עליהם וראינו אותם היום. החזקנו במחצית הראשונה ב-72 אחוז מהזמן שזה נתון מצוין. צריך לפרגן לנתניה, הם קבוצה טובה, שעושה את הלחץ כמו שצריך. הלאה נקסט".

במשחק הבא, מכבי פ״ת מגיעה לטדי "בבית״ר ירושלים כל הזמן, בלי קשר לסגל שאיתו היא משחקת וכמה נעדרים יש, צריכים להסתכל רק על מי שמשחק. המשחק מאוד חשוב, אם נשחק כמו בחצי השני של המחצית הראשונה אני יכול להיות רגוע. הם קבוצה טובה, מאומנת. יש לנו שני משחקים נוספים השבוע שבהם נצטרך לעשות את הכל כדי להביא את הנקודות".

השחקנים מעידים שיש אוירה טובה בקבוצה: "בבית״ר יש אוירה מצוינת. לא מחסירים מאיתנו שום דבר. השחקנים נהנים להגיע, אני נהנה לצפות בהם. אני מאוד אוהב דבר אחד שאולי הדבקנו אותם בו – אף אחד לא משתמש בתירוצים, זה מאוד חשוב וככה צריכה להתנהל קבוצת כדורגל. כשאני רואה את הגישה הרצינית והחיובית של השחקנים, אני יודע שדברים טובים יגיעו".

 
קפטן הקבוצה, עידן ורד התראיין בסיום ונשאל על הנקודות החיוביות אותן הוא מעוניין לקחת מהמשחק: "קודם כל, בחצי הראשון היינו טובים לדעתי, חוץ מכמה דקות ראשונות בהתחלה. כמו שאמרתי נגד הפועל ת״א – אני אף פעם לא אוהב לסיים בתיקו, אפילו שונא את זה, אבל זה מה שהיה. שיחקנו מול קבוצה טובה מאוד שלחצה גבוה והיה לא קל. אני באמת חושב שאם היינו יותר חדים בסיומת שלנו, גם אני וגם מיכאל ועוד כמה שחקנים אז היינו צריכים לנצח את המשחק הזה. זה כבר היסטוריה, אנחנו עם הפנים קדימה ליום רביעי".

אם מדברים כבר על פ״ת, יש הרגשה שצריכים 3 נקודות: "אנחנו בית״ר ירושלים, בכל משחק צריכים לנצח, זאת בכלל לא שאלה. יש לנו סגל טיפה חסר, פציעות, מורחקים. לא הכי אידיאלי אבל כל אחד שעולה עם החולצה של המועדון הזה חייב לתת 100 אחוז, חייב להיות טוב. אני בטוח שאנחנו בדרך הנכונה להיות קבוצה טובה וחזקה יותר".