עונה חדשה בפתח: ארווין קומאן ינחת ביום שישי בישראל

22 יוני 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה יגיע אלינו בטיסת לילה מאמסטרדם, כשגם יתר השחקנים הזרים יגיעו בסופ"ש. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

ההכנות סוף סוף מתחילות. בית״ר "גשם" ירושלים פותחת את ההכנות לקראת עונת 2021/2022, כשלקראת מחנה האימון שיתקיים בשבועות הקרובים, בסוף השבוע יחלו גם הנחיתות של שלל השחקנים הזרים של המועדון וכמובן של מאמן הקבוצה החדש ארווין קומאן.

בלילה שבין חמישי לשישי יגיע המאמן ההולנדי ארווין קומאן לראשונה ארצה בטיסה מאמסטרדם ויתחיל להתמקם ולהכיר מקרוב את בית וגן. קומאן, שעובד עם הצוות שלו ועם יתר ההנהלה בצורה צמודה ומסודרת בשבועות האחרונים, יחל סדרת פגישות לקראת הפגישה עם השחקנים באימון הפתיחה, שצפוי להיות ביום שלישי הבא. אגב, ביום ראשון הקרוב, יעברו השחקנים בדיקות רפואיות כמו בכל טרום עונה.

השחקנים הזרים של הקבוצה יגיעו גם הם לישראל בקרוב. בשעות הצהריים של יום חמישי הקרוב ינחת בנמל התעופה בן גוריון מספר 10 שלנו, מתאוסיניו, לאחר שסיים את חופשתו הקצרה בביתו שבברזיל, וביום שישי ינחתו המגן הימני סנטיאגו אוקמפוס ואיתו מאמן הכושר הספרדי של הקבוצה, טלמו דה אנדרס, שיגיעו בטיסה מספרד.

בשעות הצהריים המאוחרות של יום שבת ינחת הקשר המונטנגרי מרקו יאנקוביץ׳ ויצטרף גם הוא אל הקבוצה, לאחר שסיים סבב של מספר משחקים במדי הנבחרת וזכה גם לחופשה במולדתו. חלוץ הקבוצה, גליאופילו פלייטר האסלביינק, נמצא כעת במסע משחקים יחד עם נבחרת סורינאם ויצטרף אל הקבוצה במועד מאוחר יותר.