קריאף לאחר הניצחון בגביע: "חייבים שלוש נקודות מול פתח תקווה"

22 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבלם, מהמצטיינים במשחק מול עכו התייחס בסיום להעפלה לשלב הבא והוסיף: "במועדון כזה יש הרבה שחקנים שרעבים לדקות. צריכים לשים בצד את הכל וליפול על התחת"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים העפילה אמש (ראשון) לשלב הבא בגביע המדינה לאחר ניצחון 0:2 על הפועל עכו. מי שהתייחס בסיום המשחק לניצחון ולתקופה האחרונה היה אופיר קריאף, שהשלים עוד משחק כבלם, ועזר לייצב את משחק ההגנה.

קריאף אמר לאחר המשחק: "זה נכון שבאנו ממצב לא אידיאלי אחרי 10 ימים. זה לא שישבנו בבית והרגשנו טוב. הרבה שחקנים חוו כאן תסמינים אבל זה לא מעניין, כשאתה במועדון כזה, אתה צריך לשחק, תשחק ותן 100 אחוז, מי שלא יכול לשחק, שלא ישחק. יש הרבה שחקנים שרעבים לדקות. בסופו של דבר על הדשא קורונה או לא קורונה, לא מעניין אותנו".

על איך שהתפתח המשחק הוסיף: "התכוננו לזה, כשאתה משחק נגד קבוצות מהליגה השנייה רק להם יש מה להרוויח, אז הם באים להוכיח, בהתלהבות. לשמחתי נתנו צמד מהיר ואז שלטנו בקצב, ואני מקווה שנמשיך ככה. שחקנים צריכים לשים בצד את הכל. נותנים לנו את כל התנאים להצליח במשחק, ואנחנו צריכים לנצל אותם. בית"ר ירושלים צריכה לעבור משחק אחר משחק, לעבוד, ליפול על התחת, איבדנו אינספור נקודות בליגה, חייבים לקחת שלוש נקודות נגד פתח תקווה. כדי להיכנס לפלייאוף, כל משחק מעכשיו הוא כמו גמר גביע".