אופיר קריאף: "הראנו אופי היום. יש כאן חבורה שלא מוותרת עד הסוף"

20 ספטמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקפטן התייצב בעמדת הראיונות וסיכם את התיקו הביתי מול נתניה: "אנחנו עובדים קשה, נשארים ועובדים ביחד. מאמין שהנקודות יבואו"
כותב: מערכת האתר

בסיום המשחק אמש (ראשון) בטדי מול מכבי נתניה אשר נגמר בחלוקת נקודות (1:1), הגיע הקפטן הקבוצה אופיר קריאף לעמדת הראיונות ודיבר על התחושה שלו לאחר משחק, התקווה לחזרה של השחקנים הפצועים והחשיבות בצבירת נקודות במשחקים הקרובים.

אתם מרגישים תחושה של פספוס?
"אני חושב שמחצית ראשונה לא טובה מבחינת הגישה שלנו, מבחינת האנרגיות. ידענו שתהיה ירידת מתח אחרי מה שעברנו פה בדרבי האחרון. אבל אתה יודע, הראנו גם אופי במשחק שלא הגיע לנו יותר מנקודה.

"באנו במחצית השניה אחרי שפספסנו פנדל לקראת הסוף של המחצית הראשונה, ולהשוות לקראת הסיום – זה מראה על אופי של קבוצה. אם בעבר היינו מפסידים משחקים כאלו, השנה יש פה חבורה של גברים שלא מוותרים עד הסוף".

 
עוד הוסיף: "כל עוד אני משחק בבית״ר ירושלים וכל עוד אני לובש את החולצה עם המנורה, אני לעולם לא אשאף להיות קבוצת תחתית. הקבוצה צריכה וחייבת להיות למעלה וזה השאיפות של המועדון הזה, בכל שנה.

"אנחנו עכשיו מקווים לחיזוק שיגיע אלינו, הקשר האחורי והלוואי ואביאל ורוטמן יחזרו יחד עם כל הפצועים שיחזרו, אנחנו נלך ונתחזק".

עד שהחבר׳ה האלה יחזרו אתם צריכים להביא נקודות, אין לוקסוס לחכות להם, איך עושים את זה?
"עובדים קשה, באים כל יום לאימונים, נשארים ועובדים ביחד. מאמין שהנקודות יבואו".