אבוקסיס: "נשפר את החלק ההתקפי"; דגני: "תודה לקהל"

20 פברואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר ירושלים התייחס בסיום ההפסד למצב בתחתית ואמר: "זה נראה שזה יילך עד הסוף". דגני: "נתנו הכל, הפעם זה לא הספיק"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים רשמה הערב (שבת) הפסד 1:0 להפועל חדרה, שסיבך מעט את העניינים בתחתית הטבלה, כשהקבוצה נמצאת כעת במקום ה-11, מרחק שתי נקודות מהקו האדום. בעוד שבוע ינסו השחקנים של יוסי אבוקסיס לרשום ניצחון נגד בני סכנין ובכך לפחות להתחיל ולצבור נקודות חשובות.

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס אמר לאחר המשחק: "זה היה משחק מאוד מטעה, כי היינו ראויים לנקודות. סגרנו אותם מבחינה הגנתית מצוין, ועד השליש האחרון שיחקנו בסדר, אבל בחלק ההתקפי לקינו בחסר. היו לנו כמה מצבים, בהתחלה של רוטמן ואח"כ הקורה של הרמן, גם בסוף בנגיחה של מחייאס, אבל זה לא מספיק. ייצרנו מצבים אבל היינו בסדר רק עד השליש האחרון. ננסה לשפר את זה".

 
"אנחנו צריכים להביא מאיתנו יותר איכות. היתה מחויבות אדירה עד הדקה האחרונה, אבל צריך להביא גם איכויות, ואת זה פחות הבאנו. היו מצבים פחות מרוכזים, וזה לא היה יום טוב שלנו התקפית".

על הדרך הוסיף: "אני רואה שחקנים רוצים וממושמעים, היום איבדנו כדורים שטותיים, מה שלא קרה במשחק הקודם. השחקנים מחויבים וממושמעים. לפעמים אתה יכול לשחק טוב ולהפסיד, ואח"כ לשחק פחות טוב ולנצח.

"אנחנו לא מחפשים מחמאות, אלא להביא נקודות ולהיות תכליתיים מהיריב. הקרב על הירידה כנראה יהיה עד הסוף. ניצחנו שבוע שעבר ופתחנו פער, השבוע הפסדנו וקבוצות אחרות עשו נקודות".

אוראל דגני אמר בסיום: "הרגשתי שהיה משחק טוב לקבוצה, יש משחקים שאתה יוצא מהם שאתה יודע שנתת את הכל, ואתה יודע שלא הלך בסוף. כל הקבוצה נתנה הכל. הגענו לחצאי מצבים, אבל זה לא מספיק ונעשה הכל כדי להשתפר ולהישאר בליגה. לא נעים להגיע, למצב הזה, אבל הגענו לפה. נצטרך לקחת נקודות במקומות קשים ולהיות חיוביים. באמת שרצינו לנצח בשביל הקהל, הם באות בכמויות יפות מאוד, ותודה להם. אנחנו צריכים שהם ימשיכו איתנו".