יאנקוביץ׳: "מי שיהיה מוכן מנטאלית ינצח את המשחק"; דראפיץ׳: "צריכים לנצח ולקוות לתוצאות טובות"

19 מרץ 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים ינדדו לאשדוד למשחק הנועל של העונה הסדירה. הקשר הוסיף: "המחויבות שלנו זה לעשות את המקסימום עבור המועדון והאוהדים"
כותב: מערכת האתר

יממה לפני שבית״ר "גשם" ירושלים מגיעה לאצטדיון הי״א באשדוד למשחק שלה במסגרת המחזור ה-26 של ליגת "הבורסה לניירות ערך", שיקבע אם הקבוצה תעלה לפלייאוף העליון או תשחק רק בפלייאוף התחתון העונה. לקראת המשחק התראיינו מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ׳ והקשר מרקו יאנקוביץ׳ לאתר הרשמי וסיפרו על החשיבות של המפגש.

סלובו, משחק גורלי נגד יריבה קשה: "דיברנו עם השחקנים אחרי משחק, היתה לנו משימה בגביע, מאוד רצינו לעבור, אבל זה לא קרה לצערנו. אשדוד בפלייאוף העליון כבר וניצחו אותנו, והמשחק הזה הרבה יותר חשוב לנו מ-לאשדוד.

אנחנו צריכים להביא את עצמנו ולא לתרץ שכל שלושה ימים יש לנו משחק, צריך להגיע ולנצח ולקוות לתוצאות טובות בשאר המשחקים. אנחנו צריכים לתת את המקסימום. במשחק נגדם היו לנו מצבים והזדמנויות, גם שלטנו, ועכשיו אנחנו בכל הכוח לקראת המשחק מחר על מנת לנצח ולצבור שלוש נקודות".

מרקו יאנקוביץ׳ שחזר למגרשים במשחק הגביע השבוע הוסיף: "יש לנו משחק מאוד חשוב נגד יריבה מצוינת, ששיחקנו נגדם רק השבוע, זה יהיה משחק קשה לשתי הקבוצות, כי זה לא הרבה זמן בין המשחקים, שחקנים יהיו עייפים, אבל מי שיהיה מוכן מנטאלית הכי טוב ינצח את המשחק.

היו לנו את ההזדמנויות שלנו בגביע, היו לנו דקות טובות וגם שלטנו במשחק, אבל צריך לזכור שאשדוד טובה ומאורגנת, נצטרך להתכונן טוב ולהיות טובים, ולחכות לתוצאות טובות. גם אם לא, המחויבות שלנו זה לעשות את המקסימום ולנצח את המשחק הזה עבור המועדון והאוהדים".

לרכישת כרטיס למשחק