שי ברדה: "הגיע הזמן לחייך קצת. יום שני זה אתגר חדש"; ורד: "צריכים להמשיך כי עוד לא עשינו כלום"

18 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מיד לאחר הניצחון הקשוח בטדי מול הקבוצה הצפונית התראיינו המאמן והקפטן. ורד סיכם: "באנו עם הגב אל הקיר ועכשיו אנחנו עם הפנים ליום שני"
כותב: מערכת האתר

לאחר תקופה ארוכה שנאלצו להתראיין לאחר הפסדים, היה כיף לראות את החיוך על הפנים של המאמן שי ברדה והקפטן עידן ורד, לאחר הניצחון 0:1 על עירוני קרית שמונה. השניים היו מרוצים מהתוצאה, והם כבר עם הפנים ליום שני למשחק הקשה בטדי מול מכבי תל אביב.

שי, מברוק על הניצחון. סוף סוף חיוך
"זה היה קשה, בלי כדורגל גדול, המון לב ומחויבות. אחרי שלושה הפסדים, הגיע הזמן קצת לחייך, טיפה לשמוח, והפנים ליום שני".

לוקח אותך לצרחה של כולם אחרי הגול, ולטירוף על הספסל והמחליפים אחרי השריקה לסיום
"אני כל כך גאה בחבר'ה על זה. זה הבסיס, לראות כל כך הרבה שחקנים רוצים, לא משנה מי משחק ומי לא. זה מחמם את הלב. את העובדה שנשארנו ביחד בתקופה הזאת. אני מאוד שמח שזה מאחורינו, אבל יום שני זה אתגר חדש. הקבוצה הזאת מחויבת לקהל שלה, למאות אלפים, אני מייחל כבר לרגע שהם יחזרו למגרשים כי אני מהמאמנים שחושב שיהיה לנו הרבה יותר קל עם הקהל, וטיפה להעלות חיוך להם ולהנהלה, שכל התקופה הזאת נתנה להם את מה שהם צריכים".

יום שני – משחק נגד מכבי תל אביב
"אנחנו צריכים לשפר את הכדורגל שלנו, הוא לא היה גדול היום. אני אף פעם לא שמח שהכדורגל הוא לא 100 אחוז. אנחנו צריכים לחבר את זה. כדורגל זה המון ביטחון, כשאתה משחק עם ככה, גם הכדורגל וגם המצבים יגיעו. שיחקנו כדורגל לא רע בכלל בהרבה מאוד משחקים והפסדנו. היום היה חוסר ביטחון שהתחלף במחויבות, תשוקה ורצון. צריך להוסיף עוד כדורגל ליום שני ולנצח את המשחק".

 קיבלנו היום שלושה פצועים חזרה – גליאו, תמיר עדי ואביאל זרגרי
"סגל עמוק זה אחד הדברים החשובים ביותר לקבוצת כדורגל. מאמן צריך לדעת לייצר כל הזמן תחרות, גם אם חסרים שחקנים. היום נישאר בריאים ומחייכים."

 
עידן, חיןך!
"סוף סוף, אמרתי לחבר'ה שאני מתראיין בבאסה, והגיע הזמן. החבר'ה היום עבדו. אנחנו צריכים לתת את המאה אחוז ולרדת על התחת, ואחרי זה הכדורגל יגיע. באמת באנו היום עם הגב אל הקיר, ורצינו שהקהל יהיה שמח, ועכשיו עם הפנים ליום שני".

כולם היו ממש מאושרים בסיום. זה משהו שמאפיין את הקבוצה לדעתך?
"יש פה חדר הלבשה בריא מאוד. באנו כל יום לבית וגן בתסכול ובבאסה, ומשהו יצא החוצה. הדבר הזה שאנחנו צריכים לשבור אותו, לקחת שלוש נקודות בכוח. אני מאוד שמח שעשינו את זה במזג אויר קשה, משחק קשה, אבל צריך להמשיך כי עוד לא עשינו כלום".

יום שני, מכבי כאן בטדי
"לא יהיה קל, אבל אני מאוד אוהב את המשחקים האלה. כמובן שאין קהל אז זה מבאס. אבל עוד פעם, אם אנחנו רוצים לעשות משהו טוב השנה, עוד לא מאוחר, אבל צריך רצף של נצחונות, והיום זה התחיל".