קומאן: "הקהל עזר לנו המון"; יאנקוביץ׳: "לא ניתן לאף אחד לקחת לנו נקודות בטדי"

18 ספטמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה והקשר המונטנגרי התראיינו לאתר הרשמי לקראת המשחק הביתי מול היהלומים: "אנחנו צריכים להראות את אותו אופי כמו בדרבי"
כותב: מערכת האתר

לאחר ניצחון משכנע בדרבי הירושלמי ביום שני האחרון, מחר תחזור בית״ר לארח בבית ותפגוש את מכבי נתניה לקרב מרתק. הערב (שבת) ערכה הקבוצה את האימון המסכם לקראת המפגש, כאשר עוד לפני זה דיברו מאמן הקבוצה, ארווין קומאן והקשר מרקו יאנקוביץ׳ לקראת המשחק.

כמה לדעתך עזרה הנוכחות של הקהל בטדי ביום שני האחרון?
"הקהל עזר לנו מאוד בדרבי, הייתה אווירה מדהימה וזה עזר לשחקנים ברגעים קשים, אז אנחנו גאים מאוד בקהל ושמחים מאוד שהשגנו עבורם את הניצחון".

מה אתה מצפה מהשחקנים לקראת ראשון?
"המשחק הקרוב שונה, אבל בכדורגל מקצועני אתה צריך תמיד להיות טוב יותר מאשר במשחק הקודם. אנחנו מתחילים ב-0:0 וצריכים להראות את אותו אופי כמו ביום שני. זה משחק אחר כמובן, זה לא עוד דרבי.

"הם (נתניה) הפסידו במחזור הקודם, אז אני מצפה שהם יגיעו עם רעב ומוכנות גדולה לטדי ואנחנו צריכים להכין את עצמנו טוב כמו במשחק הקודם. אנחנו צריכים להראות את האיכויות שלנו כמו בדרבי”.

 
גם מרקו יאנקוביץ’ התייחס לניצחון בדרבי ואמר: “התצוגה של הקהל הייתה יפה מאוד. זו הפעם הראשונה מאז שהגעתי לארץ שראיתי את הקהל בכמות הזאת וזה היה מאוד מיוחד עבורי.

אתה מרגיש כמו שחקן אמיתי כשאתה משחק באווירה כזאת ואני מקווה שהקהל ימשיך לבוא במספרים האלה ואפילו יותר כי הם עוזרים לנו מאוד והם השחקן ה-12 שלנו”.

לגבי המשחק הקרוב: “כבר שכחנו מהדרבי, היה נחמד וחגגנו את זה, אבל העונה ארוכה מאוד ואנחנו צריכים להתכונן טוב למשחק הקרוב שיהיה קשה מאוד.

אנחנו משחקים בבית, ובכדורגל אפשר לנצח, להפסיד ולסיים בתיקו, אבל אנחנו מכוונים ללא ספק לניצחון במשחק הזה עם גישה נכונה ורוגע, אבל כמובן שלא ניתן לאף אחד להגיע לטדי ולקחת לנו נקודות”.