ניצן אחרי התיקו בסכנין: "חסרה לנו יציבות. יש עוד זמן ואנחנו צריכים להתעורר"

18 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה שי ברדה התראיין גם הוא בסיום המשחק: "מרוצה מהלחימה. אין יותר סיבות מקלות. בית״ר תתמודד עם הכל"
כותב: מערכת האתר

בסיומו של המפגש הערב (חמישי) בין בית״ר "גשם" ירושלים ובני סכנין, הגיעו מאמן הקבוצה שי ברדה והשוער איתמר ניצן כדי לספר על התיקו איתו יצאה בית״ר מהמשחק בדוחא והתקופה העמוסה שעוברת על הקבוצה.

שי, עם כל מה שעובר עליכם בתקופה האחרונה, איך מתקבל התיקו כאן?
"קודם כל לא הגיע לנו יותר מנקודה. המשחק היה עם הרבה אמוציות, בלם שפונה לבית חולים, לחימה של השחקנים. אני אף פעם לא מרוצה מתיקו ואני אף פעם לא מרוצה שאנחנו לא מנצחים אבל אני חושב שהיום הקבוצה מאוד מאוד רצתה למרות כל המגבלות שאנחנו לא נדבר עליהן יותר אבל אני מרוצה רק מזה, ממש לא מהכדורגל".

"אין יותר סיבות מקלות. אנחנו סיימנו לדבר על נסיבות מקלות", הוסיף ברדה. "בית״ר ירושלים תתמודד עם הכל, תעשה את הכל ואנחנו נתמודד עם הכל למרות הכל".

https://vimeo.com/514029632

 
איך מוציאים יותר מהסגל הקיים כי בטוח שגם אתה מצפה ליותר
"אני מסכים. הבעיה שאין יותר מדי זמן להתאמן. אנחנו משחקים כל שלושה ימים ובעצם האימון זה המשחק הבא. אנחנו כבר ביום ראשון משחקים בגביע. אני מקווה שביום ראשון נקבל דקות ראשונות ממרקו יאנקוביץ׳ ונוכל לשלב עוד שחקנים. למשל אלירן שיחזור מהרחקה של 3 משחקים ביום רביעי".

איתמר זאת תקופה כל כך עמוסה שאתם עוברים
"זה לא היה משחק טוב שלנו ואני פשוט מקווה שנצליח להתשפר ולאסוף מספיק נקודות בשביל להעפיל לפלייאוף העליון בסופו של דבר. יש לנו עוד זמן ואנחנו צריכים להתחיל להתעורר קצת".

אתה אולי האחרון בסגל של בית״ר שאפשר לבוא אליו בטענות בתקופה האחרונה על יכולת, אבל בכל זאת מה חסר לקבוצה הזאת?
"חסרה לנו יציבות. יש משחקים מטורפים שאנחנו עושים, יש משחקים שאנחנו לא מספיק טובים. יציבות זה מה שיביא ויקדם אותנו. אם לא נהיה יציבים אנחנו לא נצליח להעפיל לאן שאנחנו רוצים להעפיל".