ממיסים את הלב: שחקני בית"ר אירחו את חניכי עמותת "עדי ירושלים"

17 נובמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המועדון פעל לשיתוף פעולה קהילתי עם העמותה, אשר מטפלת בילדים ומבוגרים עם מוגבלויות מורכבות והתרגשו לפני אימון הבוקר. הקפטן אופיר קריאף: "זאת זכות שלנו"
כותב: מערכת האתר

אירוע מרגש התרחש היום (רביעי)  במתחם האימונים בית וגן, כאשר שחקני בית"ר "גשם" ירושלים, אנשי הצוות המקצועי והנהלת המועדון אירחו באימון הבוקר של הקבוצה את חניכי וצוות המרכז השיקומי "עדי ירושלים", אותה מפעילה "עמותת עדי" המטפלת בילדים ומבוגרים עם מוגבלויות מורכבות.

חניכי "עדי ירושלים" המתמודדים עם מוגבלויות, הגיעו למתחם האימונים של הקבוצה מהבירה בליווי הצוות המקצועי של המרכז, וזכו לפגוש את השחקנים מקרוב. שחקני בית״ר העלו את הילדים המאושרים אל כר הדשא וגרמו להם לחוות לרגע אחד את התחושה המרגשת להיות לצד השחקנים וליהנות מפעילות משותפת עם כוכבי כדורגל.

במהלך הביקור, נחשפו שחקני הקבוצה לילדי "עדי" ושמעו על סיפורם, כמו גם קיבלו מהצוות המקצועי של המרכז סקירה על מגוון הפעילויות המתקיימות בעמותה, שאחת ממטרותיה היא לשלב את האוכלוסייה המתמודדת עם מוגבלויות בחברה הכללית. שחקני הקבוצה מהבירה העניקו לכל אחד מהחניכים שי בדמות מארז עם מוצרי המועדון וכמו כן הזמינו אותם להתארח באחד ממשחקי הקבוצה במהלך העונה.

הביקור החשוב התאפשר בזכות ההיענות מהירה של הנהלת מועדון הכדורגל הבכיר לביקור חניכי העמותה, זאת כחלק מהפעילות השוטפת שהקבוצה מקיימת לחיזוק הקשר עם הקהילה בעיר.

הנהלת מרכז "עדי ירושלים" והצוות הודו לשחקני הקבוצה ולהנהלת המועדון על האירוח ועל ההירתמות לטובת העמותה ולטובת האוכלוסייה המתמודדת עם מוגבלויות. המארחים הביעו תקווה כי החיבור בין המועדון לבין המרכז הירושלמי רק ימשיך לרקום עור וגידים ויתעצם.

"עמותת עדי" מעניקה לאלפי ילדים ובוגרים עם מוגבלויות מעטפת שיקומית, מענה רפואי רב תחומי ומערכת חינוכית וסביב חברתית מכילה ומחבקת המאפשרת להם בבגרותם שילוב בתעסוקה. העמותה מפעילה מרכז שיקומי בירושלים וכפר שיקומי בנגב – נחלת ערן.

שלומית גרייבסקי, מנכ"ל "עדי ירושלים": "אני מודה להנהלה ולשחקני מועדון בית״ר ירושלים על כך שפתחו את דלתם בפנינו. קיימת חשיבות מכרעת לאפשר לכל אדם עם מוגבלות להרגיש שווה בחברה והיה תענוג לראות את הילדים והצוות מאושרים יחד איתם על כר הדשא. הביקור החשוב הזה מבטא את גודל האנושיות והאחריות כלפי הקהילה שיש למועדון ואני מאמינה שהקשר ההדוק שנוצר היום בין מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים למרכז "עדי ירושלים" רק ילך ויתחזק".

קפטן בית"ר ירושלים, אופיר קריאף, אמר לאחר המפגש: "בית"ר ירושלים זה מועדון שמחובר לקהילה ולפעילויות באופן שוטף לאורך העונה. רק לראות את ההתרגשות של הילדים והמלווים שמגיעים לדשא בבית וגן, שווה לנו הכל. זאת זכות שלנו להיות אלה שיעלו חיוך על הפנים ואנחנו מאחלים להם ולמשפחות שלהם רפואה שלמה וכמובן שהם מוזמנים בכל רגע למשחקים שלנו, שם נמשיך ונהדק את הקשר".