קומאן: "צריכים להיות יצירתיים במשחק"; ג'אסי: "מרגיש טוב בבית"ר"

17 אוקטובר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה דיבר לקראת הפועל ת"א ואמר על הליגה הישראלית: "ליגה טובה ופיזית, עם הרבה מאבקים תוך כדי המשחק". ג'אסי הוסיף: "מחכה למשחק הזה". וגם המספרים החדשים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תצא מחר למשחק שבכל פעם מעורר עניין מחדש ותפגוש את הפועל תל אביב באצטדיון בלומפילד (20:45). הצהובים שחורים שלנו יגיעו למשחק עם למעלה מ-7000 אוהדים שיגיעו לדחוף, מה שמבטיח אוירה מחשמלת ביציעים.

לקראת המשחק התראיין מאמן הקבוצה, ארווין קומאן ואמר: "היה לנו שבוע אימונים טוב, אני מאוד שמח על כך, אבל צריך להופיע על המגרש. אני מלא בביטחון בקבוצה שלי. כמובן שזאת מכה גדולה שמחייאס לא ישחק בגלל הפציעה שלו, ואנחנו מאוד חסרי מזל עם פציעות של מספר שחקנים, אבל בכל מקרה, נוכל לחפש תירוצים, אבל אין תירוצים מהרגע שהמשחק מתחיל מחר".

 
על היריבות מול הפועל תל אביב והאווירה הוסיף: "משחקים נגד קבוצה שאנחנו מכירים, וכמובן שמדברים על המשחק הזה כל השבוע, אבל בסופו של דבר כמו שאמרתי – אנחנו צריכים להופיע מחר ואנחנו צריכים להראות שאנחנו רוצים להילחם 95 דקות. יש לנו איכות רבה, ואסור לנו לעשות טעויות ופאולים טיפשיים. אנחנו צריכים להיות פיקחים ולמצוא דרכים חכמות ויצרתיות לתקוף. אני מלא בביטחון לקראת המשחק מחר".

על הליגה הישראלית והשחקן הישראלי אמר: "זאת ליגה מאוד פיזית. כל קבוצה יכולה להתחרות עם קבוצה אחרת, ראינו את זה גם אתמול. זאת ליגה קשה לשחק בה, כי יש הרבה מאבקים תוך כדי המשחק, השחקן הישראלי אוהד לעשות הרבה דריבלים, אני לא אוהב את זה. לפי הדרך שלי, אתה צריך לשחק עם הכדור ולזוז, אין בעיה מדי פעם, אבל רואים את זה בקבוצות אחרות וגם אצלי, שעושים יותר מדי דריבלים, אבל זאת ליגה טובה".

ארווין קומאן באימון המסכם של הקבוצה

מי שהתראיין בפעם הראשונה הוא אדווין ג'אסי, שדיבר על ההתאקלמות שלו במועדון ובעיר: "אני מרגיש טוב מאוד כאן, מהיום הראשון בקבוצה היו טובים אליי, וקיבלו אותי יפה. הייתי צריך לעבוד קשה כדי לחזור ולהגיע לרמה שאני רגיל אליה, ועכשיו אנחנו כאן ומחכים לתוצאות טובות".

שיחקת כבר נגד הפועל ת"א בטוטו, איך ההרגשה לקראת המשחק הזה: "אני מנסה להתכונן לכל משחק אותו הדבר, ברור שזה כמו ״דרבי״ גדול עבורינו, אז יש קצת יותר מוטיבציה עבורינו. אבל כמו שהמאמן אמר, אנחנו צריכים להישאר בפוקוס על המגרש ולעשות את העבודה שלנו ואני בטוח שיהיה בסדר.

על הליגה הישראלית הוסיף: "אכן זאת ליגה פיזית, אם אני צריך להשוות אותה לליגה ההולנדית. ליגה נחמדה לשחק בה. אני מחכה למחר, תמיד מחכה, תמיד מוכן".

בנוסף, היום (ראשון) עודכנו באופן רשמי מספרי החולצות של סגל הקבוצה לעונה הקרובה, עם מספר שינויים קטנים: