דראפיץ': "כל ניצחון יכול להקפיץ למעלה, זה לא מאוחר"

16 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אחד ממאמני הקבוצה התייחס למשחק מול קרית שמונה, ושמח על חזרת הפצועים: "אנחנו מתרגשים, מאמין שניראה הרבה יותר טוב"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה בהכנות לקראת המשחק מול עירוני קרית שמונה, כשלמרות הקור העז בירושלים (10 מעלות וגשם), לא ויתרו המאמנים על האימון המסכם, והמשיכו בתרגולים ובהפתעות שמכינים לקראת ההתמודדות החשובה. האסלביינק, זרגרי ותמיר עדי ערכו אימון עם הקבוצה ועומדים לרשות המאמנים לחלקים מהמשחק. בסיום האימון לקח שי ברדה מספר שחקנים ותרגל איתם שוב ושוב סיומות במשחק.

מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ', דיבר לפני המשחק וסיפר על ההכנה: "זה משחק מאוד חשוב. אנחנו באים אחרי כמה הפסדים והמשמעות בשבילנו היא להגיע למשחק הזה בצורה רצינית וחזק. אנחנו מאוד מתרגשים לפני המשחק הזה. הדבר הטוב שקרה הוא שכמה מהפצועים חזרו להתאמן ויש לנו סגל כמעט מלא. האופציות הן רבות, אני יכול להשתמש ברוב הסגל ואני מאמין שניראה הרבה יותר טוב ממה שניראנו עד עכשיו".

יש הרבה דברים שקורים סביב המועדון, איך מנטרלים את השחקנים?
"אחד הדברים שאמרנו לשחקנים זה שאם אתה לא מנצח, משחק כדורגל ומביא נקודות, אז כל השאר מסביב הוא לא רלוונטי. אנחנו ורק אנחנו יכולים לעזור למועדון הזה ללכת יותר קדימה, הפסדנו מספיק משחקים וצריכים לחשוב על הנקודות ולקחת את הקבוצה הזאת קדימה, זה לא מאוחר. הליגה מאוד צפופה ומעניינת, כל ניצחון יכול להקפיץ אותך למעלה, וכל הפסד ייקח אותך למטה. אנחנו מחכים שכולם יהיו בריאים, לפני שבועיים זה לא קרה, גליאו חזר, תמיר עדי וזרגרי חזרו, אנחנו יכולים להשתמש כמעט בכל השחקנים, כיף לראות אותם מתאמנים ביחד ומקווה שהתוצאה תהיה בהתאם".