קריאף: "כל מי ששיחק נתן מעצמו. זאת נקודה קריטית להמשך"

17 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קפטן הקבוצה סיכם את המשחק, בירך על השגת הנקודה והוסיף: "יש לנו משחק על החיים בשבוע הבא"
כותב: מערכת האתר

בסיום המשחק אמש (ראשון) בין בית״ר לעירוני קרית שמונה שהסתיים ב-2:2 דרמטי, הגיע קפטן הקבוצה וכובש השער המאוחר, אופיר קריאף, לעמדת הריאיונות וסיפר לאתר הרשמי על המשחק עצמו, החוסרים שאיתם התמודדה הקבוצה והיריבה הבאה שמחכה לנו בטדי.

אופיר, סיכום שלך של הדרמה המטורפת שהיתה פה
"הרבה תהפוכות. להוביל 0:1, לספוג 2 שערים ממצב נייח, לחזור בדקה ה-90׳, אופציה להפוך את התוצאה בדקה ה-92׳. חשוב מאוד שלא הפסדנו. זאת נקודה שיכול להיות שתהיה מאוד קריטית ומשמעותית בהמשך. אנחנו נראה מה היה טוב ומה לא עבד נכון ושבוע הבא יש לנו משחק על החיים".

 
אני רוצה לקחת אותך רגע לשעות הבוקר – מתעוררים, מגיעים, מבינים ש-3 שחקני מפתח לא נמצאים. סך הכל 10 שחקנים חסרים ופתאום שחקנים לקחו את הצ׳אנס ונפלו על התחת
"אנחנו באיזה שהוא מצב שאנחנו מבינים שאם שחקנים לא יתנו אקסטרה ויפלו על התחת כמו שאתה אומר, אז אין לנו מה להופיע בכלל".

"לא משנה מי ישחק, לא משנה מאיזה גיל או שנתון או איך קוראים לו – הוא צריך ליפול על התחת ולתת הכל למען הקבוצה, במיוחד במצב שאנחנו נמצאים בו".

"אני חושב שמגיע הקרדיט ומילה טוב לדלויה על הופעה טובה, לאורן שחיסה חוסר בצד שמאל. באמת כל מי ששיחק נתן מעצמו. שמח על הנקודה".

שבוע הבא אנחנו מגיעים לעוד משחק קשה וקריטי – הפועל ת״א בטדי
"קטונתי מלדבר על המשחק הזה. אין אוהד של בית״ר שלא מבין את החשיבות. אני אחדיר את זה לשחקנים כבר ממחר בבוקר, לקראת מה אנחנו הולכים ומה החשיבות לקהל והמועדון ולנו כשחקנים באופן אישי. נתכונן, יש לנו שבוע, בעזרת השם נבוא ונעשה את המקסימום".