דראפיץ': "התגעגענו לקהל". עידן ורד: "צמרמורת על הדשא"

15 מרץ 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן והקפטן התייחסו למהפך, לקהל וגם למשחק מול אשדוד ביום רביעי
כותב: מערכת האתר

אחרי ערב נפלא בטדי, הפנים של הקבוצה הם כעת לצמד המשחקים מול אשדוד, עם הגביע שיגיע ביום רביעי, גם הוא באצטדיון טדי. מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ', והקפטן עידן ורד סיכמו את הערב בראיון לאתר הרשמי של המועדון.

סלובו, איך היה לשחק בפעם הראשונה העונה מול קהל באצטדיון
"זה כאילו התחלנו עכשיו את העונה. עד עכשיו לא היה טעם לשחק כדורגל, שיחקת רק בשביל לשחק. ראית משחק אחר לגמרי, שחקנים רצו ולא משנה שרק לפני יומיים היה לנו משחק. אין כמו הקהל של בית"ר ירושלים, והפסדנו פה הרבה נקודות שלא היינו מאבדים איתם".

על הניצחון הדרמטי הוסיף: "היתה מחצית ראשונה טובה שלנו, מחצית שנייה נכנסנו קצת ללחץ. לא משחק הכי מבריק שלנו מחצית שניה, אבל יעיל, ואני שמח על הניצחון". דראפיץ' סיפר על כובש שער הניצחון, דוד דגו: "אנחנו כל הזמן מסתכלים על מחלקת הנוער. יש לנו שם את דגו, זרגרי, פרדו, פדידה ודוגה, הם מתאמנם איתנו המון זמן. הוא ילד שעובד קשה ויש לו כישרון. צריך לתת לצעירים לשחק. בית"ר צריכה נצחונות, אז הכל תלוי בו בהמשך הדרך". על ההכנות לגביע סיפר: "עוצרים הכל, מתכוננים לגביע. אנחנו רוצים לעבור שלב, אין זמן לנוח, נראה מי בריא, נעשה יומיים אימונים ונעלה בהרכב הכי חזק".

 
עידן ורד פרגן בתחילת הריאיון לצעירים בקבוצה: "יש לנו חבר'ה צעירים טובים מאוד וחרוצים. אין על שחקני בית. יש כאן חבר'ה טובים, ושחקנים כמו דגו, שהיום נכנס וכבש גול ואני מאמין שהגשים חלום ילדות שלו. הם חבר'ה טובים וחרוצים. יש לנו שחקנים טובים שם. אביאל שחקן מפתח, דגו כבש גול, עוזיאל נראה טוב, פדידה שחקן טוב. אנ זוכר את זה וחוויתי את זה מהנוער, זה מרגש. אני שמח בשבילו".

על המשחק ובעיקר החזרה של הקהל הוסיף הקפטן: "זה כיף, אתה שנה בלי קהל, ואתה מתרגל לזה, ופתאום יש קהל. ואתה קולט כמה זה היה חסר, כל פס וכל טעות, וכל רגע טירוף, כל גליץ'. אמרתי מזמן שהיו לנו עוד 15 נקודות לפחות, מכל הליגה, אנחנו הקבוצה שהכי נפגעה מזה שהם לא היו, אבל עכשיו יש לנו משחק חשוב בגביע והפנים לשם".