גרצ'קין ועדי בריאיון משותף: "כשהכדור פגע ברשת, היתה הרגשה של התפוצצות"

14 ספטמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בסיום המשחק תפסנו את השניים, שסיפרו על הסיבה המפתיעה שהובילה לשער הראשון, ושלחו מסר לקהל. צפו
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים רשמה היום את ניצחון הליגה הראשון לעונה, עם 0:3 מהדהד על הפועל בדרבי העירוני. מי שהיו חלק מהאחראים על התוצאה הנהדרת הזאת היו מקס גרצ'קין עם שני בישולים, אחד מהם לתמיר עדי, שעם השער הראשון, הרים את טדי באוויר.

מסתבר שלתיאום בין השניים יש סיבה מפתיעה – גרצ'קין סיפר לאתר הרשמי: "בשבועות האחרונים נהיינו שותפים לחדר, ושותפים גם בזוגות באימונים, אז ככה שנהיה בינינו תיאום עיוור, ברגע שהרמתי את הראש ראיתי את הכניסה שלו, סמכתי עליו לפני המסירה ולא התאכזבתי".

תמיר עדי: "כשהכדור פוגע ברשת, היתה הרגשת התפוצצות, מה שהיה פה עם הקהל זאת חוויה לא נורמלית".

 
גרצ'קין: "הניצחון הוא של הקהל, מאוד שמחתי לראות את ה-12 אלף שהגיעו, התגעגענו לזה, בגלל זה נראינו ככה על המגרש. אני קורא להם ומבקש שיבואו ויגיעו וידחפו אותנו ויתמכו בנו, כי בלעדיהם אנחנו לא אותה קבוצה".

איך מנטרלים רעשים?
תמיר: "אנחנו מתרכזים במה שקורה בדשא, זה נשמע קלישאתי, אבל אנחנו מתעסקים בלסמוך אחד על השני, להביא את המיטב אם אנחנו רוצים להשיג נצחונות".

מקס סיכם: "דיברנו על זה באימונים, ידענו שזה יבוא. חודשיים וחצי האחרונים אנחנו עובדים קשה, יודעים מה אנחנו עושים. זה לא מיקרי. בכל ריאיון אמרנו שיש לנו חוסרים ושהזמן יעשה את שלו, אני מאוד שמח שדווקא במשחק מרגש כל כך לכולנו הראינו את זה על המגרש".

ירושלים של בית"ר?
"כמו תמיד"