קריאף: "הרגשנו כמו קבוצה"; עדי: "נכנסנו עם אנרגיות"

14 פברואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקפטן והשחקן המצטיין של הערב התראיינו לאחר המשחק מול מכבי פתח תקווה. קריאף במסר: "קורא לקהל להגיע למשחק מול חדרה"; "ההתפוצצות של טדי מטורפת"
כותב: מערכת האתר

הניצחון של בית״ר "גשם" ירושלים 1:2 על מכבי פתח תקווה פתח פער של חמש נקודות מהקו האדום, ושבע מפתח תקווה עצמה, גרם לשמחה אדירה הערב בטדי, והביא את הקפטן, אופיר קריאף, סוף סוף מחויך לעמדת הריאיונות.

השתחרר פה היום משהו
"נגררנו לעונה מאכזבת, אבל אחרי סיבוב שלם, שזה מטורף על גבול ההזוי שלא חגגנו ניצחון אנחנו מאוד מאוד שמחים, לאור התוצאות במחזור האחרון זה סופר חשוב, ב-10 שחקנים, אחרי 0:1. הקהל שלנו זה האקס פקטור הכי גדול בליגה, כל ניצחון שלנו היה כשהקהל היה בהמוניו ונתן לנו את הגב, הראינו ניצחון של אופי סוף סוף".

איך הרגישו הרגעים מהגול ועד הסיום
"אי אפשר לתאר את זה. זה המשחק הכי טוב שלנו העונה, והם עשו גול ממצב נייח, אבל יוסי והצוות המקצועי שינו משהו במחצית והרגשנו כמו קבוצה, תמיר נכנס, עשה שינוי גדול, וידענו שאם היום לא נצא עם שלוש נקודות נהיה בבעיה. מגיע לנו לשמוח אבל שוב פעם, עכשיו חוזרים לקרקע".

שבת חדרה. איך מתכוננים ולוקחים קדימה?
"כל משחק השנה הוא לא פשוט, כמו שהקהל בא בהמוניו היום, אני קורא לו לבוא לתת את הגב, אנחנו אחרת כשהוא איתנו. מקווה שנעשה את העבודה כמו שצריך".

גיבור הערב, תמיר עדי, שנכנס כמחליף וסיים עם שער ובישול הוסיף: "היה חשוב להיכנס ככה עם אנרגיות ולעשות שינוי, ואני שמח שעשינו ניצחון כל כך חשוב להמשך העונה. יוסי אמר לנו לפני שנכנסנו, שידענו את החשיבות של המשחק הזה, הוא יותר הדריך. הוא רצה שנביא אנרגיות ומשהו אחר במגרש. אני גם חושב שמשהו השתנה מאז שהוא הגיע. הוא גורם לנו להאמין בעצמנו ומגבש אותנו ביחד. אנחנו מתחילים להרגיש כמו קבוצה".

היישורת האחרונה – איך מנצלים את האנרגיה קדימה?
"זה פשוט, פשוט ממשיכים לעבוד קשה, להקשיב לצוות המקצעי, להביא אנרגיה ולדעת שיש פה מטרה אחת. ההתפוצצות של טדי היתה מטורף, הרבה זמן לא חווינו את זה ככה עם הבלאגן בסביב, אבל בית"ר לא יכולה בלי הקהל שלה"