ברדה: "הביחד של כולם ניצח"; בן חיים: "לב, לחימה ונחישות"

12 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר "גשם" ירושלים רשמה ניצחון משמעותי על מכבי נתניה לאחר החזרה למעגל המשחקים בליגה. המאמן היה מרוצה וכבר מסתכל קדימה, הבלם: "לא היה קל להיות בבידוד"
כותב: מערכת האתר

זה היה קשה, אבל בסוף זה הגיע בצורה מושלמת. בית"ר "גשם" ירושלים רשמה ניצחון 1:2 בחוץ על מכבי נתניה, לאחר מלחמה אדירה של השחקנים בצהוב שחור. לאחר המשחק התראיינו מאמן הקבוצה, שי ברדה, והבלם טל בן חיים לאתר הרשמי.

שחקנים תיארו את זה כניצחון הכי קשה שהיה להם בחיים
"קודם כל, שיחקנו נגד קבוצה מצוינת וניצחון מאוד מאוד חשוב, בעיקר על הביחד של הקבוצה ומוראלית אני חושב שזה יעזור לנו. אנשים צריכים להבין זה לא פשוט לבוא עם 22 חולים ולתת את המאמץ שהם נתנו, ואנחנו כמאמנים לנסות לעשות סדר בין הגל הראשון לשני לשלישי. ולכן הניצחון הוא מאוד חשוב. הדרייב שמניע את הקבוצה הזאת לנסות, עם כל מה שעברנו העונה, זה שנחזור ונשמח את האוהדים ושנעשה את הכל להיכנס לתוך הפלייאוף, עם הקהל הזה, ושהוא יהנה כאשר הוא יחזור".

דיברת על אנרגיות
"אנרגיות של כולם – זה מתחיל ממוני ברוש, אלי אוחנה, משה חוגג, צוות המדיה, מירי מנהלת המשרד וחיים, מה שהם עשו בשלושה ימים האחרונים כדי להנחית את השחקנים ולעזור להם ולדאוג להם בצורה הכי ראויה והשחקנים בספסל שכל כך שמחו אחרי הגולים, זה בית"ר ירושלים".

 
יום שני מכבי חיפה
"מחר בבוקר קמים ליום חדש ועושים את הכל כדי להביא שלוש נקודות. שמחנו, זה נגמר, נסתכל על מכבי חיפה, הפסדנו מספיק נקודות העונה, אין תירוצים, צריכים את הנקודות. מקווה שבמוצאי שבת יצטרפו אלינו השחקנים ונעבה את הסגל. שחקנים יקבלו מנוחה. אין תירוצים, אנחנו צריכים לעשות את זה ונעשה את זה".

טל בן חיים, שהשלים 90 דקות למרות שרק לפני מספר ימים החלים מהקורונה בעצמו, אמר לאחר המשחק: "גולת הכותרת זה כוח הרצון של השחקנים, הרבה לב, הרבה לחימה, הרבה נחישות, אחרי באמת תקופה לא קלה".

איך זה מרגיש להשלים 90 דקות אחרי קורונה
"לא קל, היינו 10 ימים בבית, לבד בחדר בבידוד, ואז להתאמן שלושה אימונים ולהשלים 90 דקות זה באמת לא קל. עם הרבה לב ונחישות, אני שמח שעשינו את העבודה. לא שיחקנו כדורגל גדול אבל ידענו שאנחנו באים להיות קבוצה קומפקטית היום, לעמוד כמו שצריך, ויש לנו איכות בחלק הקדמי".

על לוח המשחקים: "זאת תקופה מאתגרת, יש לנו סגל ושחקנים מספיק טובים, לאט לאט ניכנס לכושר ונציג יכולת יותר טובה. זהו, עם הפנים קדימה ליום שני. צריך לנוח יומיים שלושה, ויש לנו בשני וחמישי משחקים, צריך ללכת הביתה לאכול, לנוח ולהתכונן".