ורד: "צריכים להתעורר על עצמנו"; מזרחי: "לא היינו במשחק. עוד לא יצאנו ממאבקי התחתית"

11 אפריל 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קפטן הקבוצה דיבר במסיבת העיתונאים והוסיף: "אנחנו לא מספיק טובים - לא כבודדים ולא ביחד. כל ביקורת כלפינו - לגיטימית"
כותב: מערכת האתר

מיד בסיום משחק החוץ מול מכבי נתניה בו הפסידה בית״ר 1:0 לקבוצה מעיר היהלומים, התייצבו מאמן בית״ר ״גשם״ ירושלים, יוסי מזרחי, והקפטן עידן ורד על מנת לענות לשאלות העיתונאים.

מזרחי דיבר ראשון ואמר: "איך אפשר לחוש אחרי הפסד? מעבר להפסד – בכלל לא שיחקנו כדורגל היום. נכנענו לאגרסיביות של נתניה, הם שלטו במרבית המשחק. עצם העובדה ש-90 דקות לא בעטנו פעם אחת לשער אומרת את הסיפור של המשחק הזה וזה חבל מאוד".

"מה שהיה שבוע שעבר זה היסטוריה ועם איך ששיחקנו היום, אנחנו פשוט לא היינו במשחק. לא מבחינה הגנתית ולא מבחינה התקפית. מגיע לנתניה לנצח, הם רצו יותר והיו יותר אגרסיבייים".

הגעת לעמדת המאמן בבית״ר לתקופה קצרה, אתה רואה את זה מתפתח לקרבות תחתית?
"ברור שזה יכול לקרות. היינו מודעים גם בשבוע שעבר אחרי הניצחון, לזה שעוד לא יצאנו מהמאבקים האלו. כל משחק בפלייאוף התחתון זה משחק שהיריב חייב לנצח והיריב מגיע אגרסיבי, ואם אתה לא בא באותה גישה – הסיכויים שלך לנצח נמוכים מאוד".

 
קפטן הקבוצה, עידן ורד דיבר מיד אחרי מזרחי: "אני כל שבוע אומר את זה וטוען שאיכות ועוד איכות זה לא מספיק טוב. אנחנו לא מספיק מחויבים. כל תאקל הוא שלהם, כל כדור שני הוא שלהם. אנחנו לא נראים טוב.

כמו שאמרתי פעם – קודם זה היה רוני, אחרי זה היה שי וסלובו אבל זה קודם כל אנחנו. אנחנו לא מספיק טובים – לא כבודדים ולא ביחד. זה ממני כקפטן ועד כולם ואם אנחנו לא נעשה בדק בית טוב ונתעורר על עצמנו, אנחנו נהיה בקרבות תחתית עד סוף העונה, מה שמגיע לנו כנראה".

"זה קודם כל אנחנו. זה לא הגיוני שאנחנו נבוא פה למשחק נגד מכבי נתניה וכל תאקל יהיה שלהם. והם עוצרים כדור על החזה ועושים בין הרגליים ומסתובבים וקל להם וכיף להם ומנגד אנחנו מקבלים בומבות לפנים. כנראה שזה איפה שאנחנו באמת צריכים להיות".

מה הרגשתם לגבי הקללות? היה שם כמה דברים לא נעימים
"בכזאת עונה – כל ביקורת מהקהל, מהתקשורת, מבעל הבית, הכל מגיע לנו. מצד שני יש דברים שאנחנו לא אוהבים כמו שהיה עם עלי מוחמד. שחקן שבא ומשקיע ורץ כל משחק 11 ק״מ, עולה פצוע אפילו וזה אסור שיקרה. כל השאר – הבוז והביקורת וכל הדברים האלו זה בסדר גמור. אם הייתי שם בקהל, גם הייתי שורק בוז לנו".