דראפיץ': "יש עוד 9 נק' בקופה"; קריאף: "באים לתת עבודה"

10 מרץ 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה ערכה את מסיבת העיתונאים לקראת משחק ההשלמה נגד בני יהודה. קריאף: "אנחנו צריכים לכבד את החולצה שאנחנו לובשים"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תפגוש מחר (חמישי) את בני יהודה באצטדיון טדי, במסגרת משחק השלמה של המחזור ה-19. החבורה שלנו בצהוב שחור חייבת לנצח בכדי להשאיר לעצמה סיכוי כלשהו להיכנס לפליאוף העליון ולשמור על עצמה מפני הסתבכות בתחתית. מי שהתייצבו היום למסיבת עיתונאים הם מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ' ושחקן הקבוצה אופיר קריאף.

סלובו, מה התייחסות שלך לאחר מה שעברנו בשבוע האחרון ולקראת המשחק מחר נגד בני יהודה?
"עברנו דברים לא נעימים בשני המשחקים האחרונים, כבר אי אפשר לדעת אם זה שבוע או משחק כי אנחנו משחקים כל שלושה ימים, ככה שאין לנו זמן להוריד את הראש אלא רק להסתכל קדימה ולהסתכל רק על הנקודות הטובות".

"לפני שני המשחקים האלה היה לנו משחקים טובים נגד באר שבע, מכבי פתח תקווה, עכו ונתניה והבאנו גם נקודות. אנחנו רוצים להסתכל על התקופה הזאת וכן להאמין שאנחנו יכולים לשחק כדורגל יותר טוב ממה ששיחקנו בשני המשחקים האחרונים ועם האופטימיות אנחנו מסתכלים קדימה".

"יש עוד שלושה משחקים ועוד 9 נקודות בקופה ואנחנו רוצים לחשוב כמה שיותר גבוה, אל תשכחו שיש לנו גם גביע בשמינית הגמר נגד אשדוד, ככה שאנחנו מסתכלים בשיא הרצינות אל ארבעת המשחקים האלה".

 
דראפיץ' התייחס להתמודדות עם התקופה הלא פשוטה מבחינה פיזית ומנטלית בחדר ההלבשה: "קודם כל אף פעם לא היינו במצב כזה, ככה שזה פעם ראשונה גם לי וגם למאמנים אחרים להיות בקורונה ולשחק כל יומיים משחק וגם השחקנים שלנו לא רגילים לדברים האלה ואנחנו רואים את הסימפטומים. יש הרבה פציעות עייפות ועם זה אנחנו צריכים להתמודד. אנחנו פועלים לפי האינסטינקטים שלנו".
"אין לנו ניסיון כמאמנים להתמודד ככה עם הקורונה, זאת פעם ראשונה שאנחנו מרגישים את זה על בשרנו, רק אחרי זה אנחנו יכולים לבוא ולהגיד כל מיני דברים מה קיבלנו מהקורונה, מה הפלוסים ומה המינוסים".

לאחר שדראפיץ' סיים את דבריו, אופיר קריאף סיפר על נקודת המבט שלו בתור שחקן, על ההתמודדות עם מצב הקבוצה ואיך מתכוננים למשחק מחר: "אין ספק שבמקצוע כזה במיוחד בעונה שאנחנו עוברים אלו רגעים לא פשוטים, אבל כמו שסלובו אמר, אנחנו כל שלושה ימים יש לנו משחק, אז אין לנו יותר מדי זמן גם בניצחונות להיות שמחים יותר מדי וגם אחרי הפסדים להיות עצובים יותר מדי".

"יש לנו מחר משחק שהוא סופר חשוב מבחינתנו כמו כל משחק. אנחנו מייצגים פה איזשהו משהו, מועדון בסדר גודל של ביתר ירושלים שהוא משהו גדול ועוצמתי, אנחנו צריכים לכבד את החולצה שאנחנו לובשים. אנחנו צריכים לבוא מחר לתת עבודה, לרוץ 90 דקות, לעשות את המקסימום שכל שחקן ירגיש שהוא מיצה את היכולת שלו באותו יום, בעזרת ה' אני מקווה שנעשה תוצאה טובה".

קריאף יערוך את הופעתו ה-200 בבית"ר "גשם" ירושלים במשחק, הוא התייחס לנקודת ציון הדרך המשמעותית שלו בבית"ר ולמצב הקבוצה:
"זה משהו שכנער שאתה מתחיל לשחק בבית"ר אתה רק יכול לחלום עליו, אין ספק שזה משהו מאוד מרגש מבחינתי. אני מקווה שעוד שחקני בית יצמחו ויציינו הופעות כאלה ואפילו יותר, אביאל, פדידה עוזיאל, דגו, אור, ומיכאל, הלוואי ויגיעו להרבה הופעות במדים של בית"ר".

"הלוואי והייתי יכול להתעסק בזה ולשמוח בזה, אבל יש לי מטרה מחר יותר חשובה לעזור לקבוצה להביא שלוש נקודות, ואז החגיגה תהיה מושלמת".