עלי מוחמד מספר על הקורונה: "הרגשתי חלש, בלי כוח בגוף"

10 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה ערכה את מסיבת העיתונאים לקראת נתניה. דראפיץ': "ההיבט הפיזיולוגי הוא בלתי רגיל"; הקשר שהצטרף למסע״ת הוסיף: "אתה מתגעגע למגרש, עוברות הרבה מחשבות בראש"
כותב: מערכת האתר

לאחר הפסקה ארוכה בין המשחקים בעקבות מגיפת הקורונה שפקדה את הקבוצה, תפגוש מחר בית"ר "גשם" ירושלים את מכבי נתניה למשחק חוץ קשה, כחלק משלושה משחקים שיתקיימו בשמונת הימים הקרובים (נתניה בחוץ, מכבי חיפה בבית וסכנין בחוץ). לאחר האימון המסכם התייצבו סלובודן דראפיץ' ועלי מוחמד, כשהשחקן אף סיפר איך הרגיש לאחר שחלה ועד כמה המגיפה משפיעה על הגוף.

סלובו, בית"ר עברה שבועיים מטורפים עם הקורונה, ההידבקויות, החזרה לאימונים ועכשיו גם למשחקים. איך התמודדתם עם העניין?
"זאת תקופה שאף אחד לא עבר בצורה כזאת כמו שאנחנו עוברים בחלק הזה של העונה. אנחנו לא יודעים לקראת מה אנחנו הולכים, וחושבים איך אנחנו יכולים להרים את הקבוצה ש-21 מהשחקנים שלה היו חולי קורונה, ואיך הם ייראו אחרי שבוע אימונים נגד מכבי נתניה. ההיבט הפיזיולוגי הוא בלתי רגיל, אבל אנחנו מנסים את הכל. זה החלק שלנו במקצוע ואנחנו ננסה להתמודד עם דברים כאלה. אני מקווה מאוד שנתמודד עם זה בצורה הכי טובה שיש".

על החיזוק שהגיע אמר: "חלון ההעברות בינואר הוא בעייתי, אנחנו יודעים שלא קל למצוא שחקנים משמעותיים בתקופה הזאת, אבל אני יודע שהמועדון עבד מאוד מאוד קשה כדי להביא את מרקו ואת ניקו, שאנחנו מכירים, ובואו לא נשכח את מתאוסיניו שחוזר מפציעה ואנחנו מחכים לראות איך הוא מרגיש. אנחנו מקווים מאוד שתוך זמן קצר הם ישתלבו בצורה הכי טובה שיש".

 
על המגרש בנתניה הוסיף: "כיף לשחק במגרש בנתניה, אנחנו מכירים אותו היטב, פעם אחרונה זה היה נגד חדרה וניצחנו. אנחנו יודעים שזה יהיה משחק אחר לגמרי. אנחנו רוצים באמת להיות הכי בריאים והכי מוכנים למשחק הזה. אנחנו יודעים כמה זה משחק חשוב עבורינו מבחינת נקודות. אנחנו רוצים להיות בפלייאוף עליון ועושים מאמצים להיות שם".

הקשר עלי מוחמד סיפר: "הקורונה זה דבר מוזר, אבל זה העולם שאנחנו חיים בו עכשיו ומתמודדים עם זה. להיות חולה קורונה זה לא נחמד. אתה נהיה חלש ואין לך כוח בגוף. זה גורם לך להרגיש שאתה צריך להתחיל את הכל מהתחלה. כאילו אתה בקדם העונה. עכשיו אנחנו עושים את האימונים לאט לאט, ובתקווה לחזור כמה שיותר מהר לכושר".

עלי המשיך ואמר: "לפני הקורונה המשחקים היו קרובים, אז אתה מתרגל לזה שאתה משחק שלושה משחקים בשבוע, ופתאום אתה לא מתאמן, אתה חולה ועשרה ימים לא עושה כלום. אני מחכה לחזור, אבל זה קשה. אתה בבית לבד עם עצמך, ועוברים הרבה דברים בראש. אתה מתגעגע למגרש, לבוא לאימונים, לראות את החברים, זה מוזר. אבל זאת הסיטואציה".

על הגעתו של ניקו אולסק: "על ניקו אין הרבה מה להגיד, שיחקתי איתו שלוש שנים, אני יודע איך הוא משחק, ואני נהנה לשחק איתו. רוב הדברים שקורים בינינו במשחק קורים בקליק. לא צריך לדבר הרבה, זה אחד היתרונות, ואני מקווה שזה ייתן לנו עוד איזה פלוס".

על המפגש מול נתניה: "רוב שחקני הכדורגל והמאמנים משחקים נגד הקבוצות שלהם לשעבר, הייתי שם הרבה זמן. נתניה שיחקתי שם, ההרגשה היא אחרת, מוזר, אבל זה הכדורגל.