למען הדור הבא: טלמו דה אנדרס מונה לאחראי תחום הכושר של נערי העילית

9 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מחזקים את מחלקת הנוער - מאמן הכושר האהוב של הקבוצה הבוגרת, שמחזיק בניסיון מהליגות הספרדית והיוונית, יעזור למחלקה בייעוץ, הכוונה, בניית תוכניות וגם אימונים אינטנסיביים
כותב: מערכת האתר

בימים אלה ממשיכה מחלקת הנוער של מועדון הכדורגל בית"ר "גשם" ירושלים להתחדש עם בעלי תפקידים חדשים בעמדות מפתח. לאחר המינוי של יוסי מזרחי למנהל המקצועי ושל מיכל בן עמי למנהלת המחלקה, שוחח מזרחי עם מאמן הכושר של הקבוצה הבוגרת, טלמו דה אנדרס, ורתם אותו לתפקיד מאמן הכושר הראשי במחלקת הנוער.

טלמו, לו עבר עשיר ונרחב ברחבי העולם בהכנסת קבוצות לכושר בליגה הספרדית והיוונית, יהיה חלק מבניית תוכניות הכושר של כל הקבוצות במחלקה, ייתן טיפים למאמנים וייעץ לראשי המחלקה. בנוסף, מונה טלמו למאמן הכושר של יחידת העילית של הנערים במחלקה, ויעביר להם אימונים שבועיים, על מנת לשפר את היכולות של הילדים והנערים המוכשרים.

המנהל המקצועי, יוסי מזרחי אמר: "אני מודה לטלמו על שהסכים להיות חלק מהמערכת הזאת. פגשתי אדם מדהים, מלא לב ותשוקה לאימון, ולהפוך את המחלקה למקצועית יותר וחזקה יותר. אני בטוח שלאחר שבמבט לאחור נגלה שמדובר במהלך ששינה את ההתנהלות של מחלקת הנוער מבחינה גופנית".

טלמו, שבשנה וקצת שנמצא כאן, למד עברית בצורה מרשימה, אמר לאחר המינוי: "בית"ר נכנסה לי ללב, והשהייה בירושלים הפכה אותי לחלק בלתי נפרד מהמועדון. אני שמח להיות ביחד עם הדור הצעיר וללמד אותו, על מנת שיהפכו להיות השחקנים הבאים של הקבוצה, מבחינה פיזית ומבחינה כושר גופני".

מינויו של טלמו יגרום לכך שרפאל ברוך, שעד עתה עבד כמאמן הבניה הגופנית של כל המחלקה, יתמקד כעת בחטיבה הצעירה של המחלקה, ובכך יוכל לשפר את הילדים הצעירים בהקניית בסיס טוב, פיתוח היכולות האתלטיות שלהם בהתאם לדרישות המשחק בגיל שלהם, ובגילאים מתקדמים על מנת שיתפתחו לשחקנים משמעותיים עבור המועדון. רפאל בן 31, הוא בוגר תואר ראשון בחינוך גופני והשתלב במחלקה בצורה נהדרת