יוסי מזרחי: "השחקנים היו מחויבים"; מגבו: "אשמח להישאר כאן"

9 מאי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן דיבר לאחר ה-1:3 על השחקנים, הבהיר את עניין אי שיתופו של עטר והוסיף: "צריך פה שחקנים עם אופי ויכולת למידה בלחצים". המגן: "בית"ר מועדון ענק"
כותב: מערכת האתר

זהו, לאחר עונה מפרכת וארוכה, שהחלה אי שם בתחילת חודש יולי, הגיעה בית"ר "גשם" ירושלים למחזור הלפני אחרון, ורשמה ניצחון 1:3 על בני סכנין בטדי מצמד של ירדן שועה ועוד שער של אורי מגבו. בסיום המשחק ענו מאמן הקבוצה, יוסי מזרחי, והמגן אורי מגבו לשאלות העיתונאים, והתייחסו למשחק וגם לעונה הבאה.

"שחקנים היו הרבה יותר מחויבים היום", פתח המאמן והוסיף: "גם נגד הפועל חיפה שיחקנו כדורגל טוב, הבעיה שלא היינו מחויבים הגנתית, אבל היום היינו מחויבים, ובחצי הראשון עשינו התקפות יפות ואני שמח. מי שספורטאי אמיתי, ולא משנה אם המשחק חשוב או לא, מרגישים אחרת אחרי ניצחון או הפסד. ההרגשה לנצח היא הכי חשובה".

"אני חושב שהמפתח לדברים האלה זאת בחירת שחקנים נכונה. צריך לבחור שחקנים שמתאימים לאטמוספירה שנקראת בית"ר ירושלים. זה לא עוד מועדון, צריך פה שחקנים עם אופי ויכולת עמידה בלחצים. ברגע שיבנו את הקבוצה הזאת, צריך לדעת שבית״ר ירושלים חייבים להיות מחויבים לסגל, לחולצה, לסמל".

 
על אלירן עטר הוסיף: "אם תשאל אותי למה תמיר עדי לא משחק, ולמה מיכאל לא משחק, ולמה האסלביינק לא משחק. קודם כל תשאל אותי עליהם ואחר כך אענה על אלירן".

"אני רוצה להגיד לכם שאלירן הוא גבר שבגברים, הוא שחקן יוצא מן הכלל, אבל אלירן בחודש ומשהו שאני נמצא פה הוא חי על כדורים, עם בעיות גדולות באזור המפשעה, וקשה מאוד לשחק כדורגל 90 דקות עם אימון, אימון וחצי בשבוע. כל עוד היינו זקוקים לו להישאר בליגה, אז ידענו לפגוע בבריאות שלו והוא הקריב את עצמו. למשחק הזה אלירן בא מיוזמתו ביום שישי ואמר אני לא מרגיש טוב עם הרגל, ונתתי לו לנוח.

לא שמעתי רבע וחצי משפט מההנהלה שאלירן לא ישחק, ויש לו גולים ואין לו גולים. זה לא מעניין. שאתה מבטיח את ההישארות אתה רוצה לראות שחקנים צעירים שישחקו, כדי לראות מה יהיה איתם בעונה הבאה. הרבה שחקנים לא שיחקו מאותה סיבה".

אורי מגבו הוסיף: "אני מאוד אשמח שיבואו וישבו איתי. דיברו עם הסוכן שלי, יש מגעים. אני בא לעבוד על המגרש, ולתת את ה-100 אחוז שלי. מה יהיה עונה הבאה, נראה הלאה. אני מאוד רוצה להיות כאן, זה מועדון גדול, מועדון ענק, זה תלוי גם בקבוצה, ומה שיהיה יהיה".