מזרחי: "לקבל את חולצת ההרכב של בית"ר זה לא דבר של מה בכך"

9 אפריל 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס לביקור של ניצולי השואה אמש ("חייב להפוך למסורת"), החמיא לנתניה ("קבוצה של פלייאוף עליון"), והוסיף: "נבוא מאורגנים טקטית ונחושים"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה היום (שישי) את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מול מכבי נתניה, מחר באצטדיון העירוני בנתניה בשעה 20:30. מכירת הכרטיסים בעיצומה, וניתן לרכוש אותם כאן.

מאמן הקבוצה, יוסי מזרחי, ערך את מסיבת העיתונאים הרשמית לפני המשחק ובחר קודם כל להתייחס לביקור של ניצולי השואה, וילי ובטי גולנברג (לקבוצה הבוגרת) ויוליוס בראון (למחלקת הנוער), במתחם האימונים בבית וגן אמש: "אני חושב שצריך להשריש את המסורת הזאת, לכל הקבוצות, לא רק בבית"ר.

הסיפורים האלה מהאנשים שהיו שם, עוד מעט הם לא יהיו, האנשים האלה, ולשמוע את הדברים האלה, במיוחד הדור הצעיר, זה כל כך חשוב להשריש ולשמר את המסורת הזאת של יום השואה ולהבין למה אנחנו כאן, זה דבר מבורך מאוד שמקווה מאוד שיהפוך למסורת".

 
לקראת המשחק מחר מול נתניה הוסיף: "דבר ראשון, ניצחון תמיד עושה טוב, הוא משפר את המוראל, נותן יותר ביטחון, אבל גם עבדנו מאוד קשה על השגיאות שעשינו במשחק נגד הפועל כפר סבא.

אני מקווה מאוד שנגד נתניה, שהיא קבוצה שעושה עונה פנטסטית מבחינתה והיתה צריכה להיות בפלייאוף העליון מבחינת יכולת, נבוא הרבה יותר מאורגנים טקטית והרבה יותר נחושים, כי בלי זה חבל על הזמן שנתניע את האוטובוס מירושלים".

על שילוב צעירים במשחקי הקבוצה הוסיף: "אני לא מכיר את המושג הזה צעירים, אני מכיר שחקנים טובים ופחות טובים, שחקנים רעבים להצליח ושחקנים ששבעים מאוד. זה לא תמיד לפי תעודת זהות, מי שיראה לי שיש לו רצון ויכולת ויכול לשחק יקבל את ההזדמנות.

אם הוא חושב שיקבל את ההזדמנות בגלל שהוא צעיר, הוא לא יקבל, כמו שמבוגר לא יקבל את ההזדמנות. זה המסר לאורך כל הקריירה שלי, ושילבתי מאות שחקנים צעירים, אבל קודם כל הם צריכים להראות שהם רוצים, להשקיע הרבה, ולקבל את החולצה של בית"ר. זה לא דבר של מה בכך, הם צריכים להבין את זה".