ורד: "צריכים להרים את עצמנו, לתת מאה אחוז ביום חמישי ולנצח"

9 מרץ 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ׳ סיכם את ההפסד למכבי ת״א: "קיבלנו גולים בקלות. יש לנו עוד 3 משחקים ואנחנו צריכים להתרכז בהם"
כותב: מערכת האתר

בסיומו של המפגש הערב (שני) בין בית״ר "גשם" ירושלים למכבי ת״א, הגיעו מאמן הקבוצה סלובדן דראפיץ׳ והקפטן עידן ורד כדי לספר על ההפסד שספגה הקבוצה והאתגרים שנשארו לה עד סיום העונה.

סלובו, סיכום שלך של המשחק: "משחק לא טוב שלנו. קיבלנו גולים בקלות. יכולנו למנוע את זה. הגענו עם מוטיבצית שיא כדי להוציא משהו מהמשחק הזה אבל זה לא יצא לפועל. יש לנו עוד 3 משחקים ואנחנו צריכים להתרכז בהם".

משחק מול בני יהודה ביום חמישי, אתה רואה עוד סיכוי להגיע לפלייאוף?
"אנחנו צריכים להסתכל גם למטה. אנחנו לא חיים בסרט שאנחנו כל הזמן צריכים להסתכל למעלה. יש לנו 3 משחקים, נגד בני יהודה, כפר סבא ואשדוד ואנחנו צריכים להוציא מקסימום נקודות אם אנחנו רוצים להישאר בחיים".

 
לאחר מכן הגיע עידן ורד לעמדת הראיונות על מנת לסכם את המשחק"משחק לא טוב שלנו כמובן. תוצאה כואבת, תקופה מאוד בעייתית. מפה צריכים להרים את עצמנו כולם, לבוא ביום חמישי ולתת את ה-100 אחוז וכמובן לנצח".

יום חמישי, משחק חשוב מאוד נגד בני יהודה. איך מרימים את כולם?
"קודם כל מה שאני אומר כל השנה – צריך בגישה ובנתינה וב-100 אחוז שכל אחד ייתן מעצמו. זאת תקופה של עומס, עייפות, פציעות אבל אנחנו חייבים לבוא כל הקבוצה, כל מי שיהיה בריא וכל מי שיהיה כשיר ולתת ה-100 אחוז שלו בטדי וכמובן לנצח את זה".