ברדה: "הכל הולך לנו הפוך. נצא מזה כולנו יחד". ניצן: "חייבים למצוא דרך לנצח משחקים"

8 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן ושוער הקבוצה התראיינו בסיום המשחק מול ב״ש. ניצן הוסיף: "המשחק בסכנין מאוד חשוב עבור הקהל. נעשה הכל כדי לנצח בו" 
כותב: מערכת האתר

לאחר ההפסד הערב של בית"ר "גשם" ירושלים להפועל באר שבע התייצבו מאמן הקבוצה שי ברדה והשוער איתמר ניצן ודיברו עם האתר הרשמי על התחושות שקיימות בחודש האחרון בחדר ההלבשה וגם על המשחק החשוב מול סכנין בשבת הקרובה.

שי, איך אתה מסכם את המשחק?
"הכל הולך הפוך בתקופה הזאת, זה חלק מהאתגר, לדעת לצאת מזה. פתחנו את המשחק בצורה טובה ונתנו את ה-0:1. קבוצה צריכה לדעת להניע את הכדור גם ברגעים פחות טובים שלה. אני לא רוצה לדבר על דברים אחרים אבל שהכל הולך הפוך אז הכל הולך הפוך. בית״ר ירושלים זה מועדון חזק ואנחנו נצא מזה ביחד כולנו. אני מקווה ובטוח שיהיו ימים טובים יותר".

ביום שבת – משחק חוץ חשוב בסכנין, איך משנים ומה? "יושבים, חושבים ומקבלים החלטות. אנחנו צריכים להיות יצירתיים עם החיסורים שיש לנו ועם הסגל הקיים אבל בסוף הכל זה תירוצים. אנחנו צריכים ללכת ולהביא ניצחון".

ברדה נשאל גם לגבי השחקנים הפצועים של הקבוצה שמתחילים לחזור: "זו בשורה, עד כדי כך. לא נהננו בכלל מגליאופליו ואני מאמין שכבר נגד סכנין הוא יקבל דקות. אותו דבר עם אביאל זרגרי וגם תמיר עדי שחוזר. אנחנו מחכים למתאוסיניו ומחכים לחזק את הקבוצה, אני מקווה שזה יקרה".

לאחר מכן הגיע איתמר ניצן אל עמדת הראיונות וסיכם את המשחק מבחינתו: "מאכזב מאוד. אני חושב שנתנו הכל היום ואני חושב שגם ראו את זה. השחקנים נפלו מהרגליים אחרי המשחק. אלו זמנים שלא הולך לנו כלום וכל מה שאנחנו מנסים לא מצליח, אבל אנחנו חייבים להמשיך הלאה עם כל הקושי ועם כל הכשלונות. כרגע אנחנו חייבים למצוא דרך לנצח משחקים".

ביום שבת יש משחק חוץ קשה בסכנין, איך מתכוננים למשחק? "זה משחק שמאוד מאוד חשוב עבור הקהל שלנו ואנחנו נעשה הכל כדי לנצח בו. חד משמעית".

נחתמה היום בדובאי עסקה חשובה מאוד עבור המועדון, איך אתה רואה את העניין?
"אני לא מספיק מעורה בפרטים של העסקה אבל אני חושב שכל מי שמקורב למועדון ועובד במועדון עצמו מנסה ועושה את המיטב עבור בית״ר ירושלים".