סלובדן דראפיץ׳: "זאת הקבוצה שאנחנו רוצים לראות"; ניצן: "אם נשחק ככה בטווח הארוך, נהיה חזק למעלה"

8 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן דיבר על הדרך בה שיחקה הקבוצה ומסתכל קדימה אל עבר מחנה האימונים. השוער הוסיף: "חייבים למחוק את זה והלאה למשחק הבא"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים הפסידה הערב (שבת) 1:0 לבני יהודה באצטדיון בלומפילד במסגרת המחזור ה-6 של ליגת "הבורסה לניירות ערך" ובמאזנה יש כעת 7 נקודות מתוך 12 אפשריות. הקבוצה תצא לפגרת נבחרות בת שבועיים ובשבוע הבא תקיים מחנה אימונים בארץ.

מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ׳, דיבר לאחר המשחק עם האתר הרשמי על הציפייה שלו מהקבוצה להמשך הליגה: "זאת בית״ר שאנחנו רוצים לראות, אבל כן היינו רוצים לראות עוד כמה גולים ברשת של היריבה. בעטנו 18 בעיטות לשער, באנו משני הצדדים – גם משמאל וגם מימין. ניסינו לפרוץ את ההגנה של בני יהודה שהייתה מאוד צפופה. לפעמים יש מזל רע, זה פשוט לא נכנס ואתה מקבל גול שאתה לא צריך לקבל, אבל אלה החיים. אנחנו צריכים להמשיך באותה הדרך, באותו סגנון ואני מאמין שכאשר כל השחקנים יכנסו לכושר אנחנו נהיה קבוצה יותר טובה".

בשבוע הקרוב תצא הקבוצה למחנה אימונים בארץ, מה המטרות לקראתו? "המטרות שלנו הן להיכנס לכושר טוב יותר, הרבה שחקנים לא התאמנו בצורה סדירה. אני מאמין שבעוד שבועיים אנחנו נהיה קבוצה הרבה יותר דומינטטית וקטלנית".

https://vimeo.com/476712873

 
על המצבים של הקבוצה מול השער הוסיף דראפיץ׳: "אמרתי לשחקנים שלנו – זאת ריצת מרתון. אם הפסדתי את המשחק והרווחתי את הקבוצה אז אני מעדיף להרוויח את הקבוצה. שיחקנו רק לפני 3 ימים ולהגיע לפה זה לא היה פשוט. אם אחרי המשחק הזה נהיה יותר טובים אז רק הרווחנו".

שוער הקבוצה, איתמר ניצן התראיין גם הוא וניתח את ההפסד ראשון העונה: "אנחנו מאוכזבים מההפסד, אבל שיחקנו כדורגל די טוב. איימנו הרבה על השער, אבל לא היינו חדים, אם נשחק ככה בטווח הארוך, אנחנו נמצא את עצמנו חזק למעלה. זה חלק מהעבודה שלנו, אנחנו לא יכולים להתייחס למשחק כזה או אחר. אנחנו חייבים למחוק את זה והלאה למשחק הבא. זה חלק מהכדורגל, רוצים לנצח כל משחק. משחקים כדורגל חיובי, אני משוכנע שבמשחקים אחרים אנחנו נהיה עם תוצאות הרבה יותר טובות".

על חוליית ההגנה החדשה: "אנחנו מרגישים טוב, מאוד מתואמים ומאומנים. יש לנו קו הגנה מעולה, זה לא רק הרביעייה של היום, אלא כל הסגל. אני יוצא עם הנבחרת, החבר'ה יהיו במחנה אימונים. בטוח שיעבדו קשה מאוד. רוצים להשתפר ולהמשיך קדימה".

https://vimeo.com/476712907