קריאף: "מה שתראו השנה זה חשק ומחויבות של השחקנים"

8 אוגוסט 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקפטן התראיין בסיום המשחק מול הפועל תל אביב (0:0) בגביע הטוטו, והוסיף: "יש חדר הלבשה בריא, אבל חייבים להתחיל לנצח". קומאן: "משחק ההכנה הטוב ביותר שלנו"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים סיימה אמש (שבת) את המשחק מול הפועל תל אביב ב-0:0, אך למרות שלא כבשנו, דווקא המחויבות והניסיונות כיבוש היוו נקודות אופטימיות לתחילת העונה.

בסיום המשחק הגיעו ארווין קומאן והקפטן אופיר קריאף למסיבת העיתונאים. קומאן אמר: "הייתה רמה גבוהה, קהל נהדר. אני אוהב לשחק באווירה כזו. היה מאמץ קבוצתי נהדר. זה היה ביי פאר המשחק הכי טוב שלנו העונה. אנחנו חייבים לכבוש, את זה אנחנו יודעים. אולי אני צריך לשחק. אין לנו חלוצים, רק קיצוניים. היה קצת יותר לחץ, אבל אני מרוצה מההופעה. נכון לעכשיו עם הסגל הזה, השחקנים עשו עבודה פנטסטית. המצבים הטובים היו שלנו".

 
הקפטן, אופיר קריאף, נשאל על העונה שעברה והוסיף: "ההבדלים בין השנה לשנה שעברה היא שיש קבוצה מאוד צעירה, וצריך להגיד גם כל הכבוד על הצוות המקצועי ולמאמן הכושר. אנחנו הקבוצה היחידה ששיחקה שלושה משחקים בשלושה ימים, על תחילת העונה, זה משהו לא קל, עם סגל קצר. שחקנים עבדו ונתנו את הכל. זה מה שנראה בבית"ר השנה, מחויבות, חשק, לא שמות. מתחילים מאפס, לא יודע בן כמה אתה. זה מה שיהיה.

אתה הקפטן וראית הכל. יש שינוי בחדר ההלבשה?
"חד משמעית, כולם מכבדים את כולם, אין אגו בכלל. יש היררכיה מאוד ברורה בקבוצה, כולם חברים. שנה שעברה הגענו שתי דקות לפני האימון, השנה מגיעים חצי שעה לפני, מכבדים, אין טלפונים, כולם ביחד. אחרי האימון והארוחת צהריים אף אחד לא מחכה ללכת הביתה, מקווה שימשיך ככה. אבל אתה יודע, בשביל אוירה טובה צריך להביא נצחונות, ואני מקווה שנעשה את זה בקרוב".