החיזוק הגיע: מרקו יאנקוביץ׳ ומתאוסיניו נחתו בישראל

9 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הברזילאי והקשר המונטנגרי הגיעו ארצה לאחר מסע מפרך. יאנקוביץ׳: ״שמעתי הרבה דברים נהדרים על בית״ר. זה יהיה אתגר גדול עבורי"
כותב: מערכת האתר

בשעה טובה ולאחר מאמצים אדירים של הנהלת המועדון נחתו הערב (שני) בישראל שני שחקניה הזרים של בית״ר "גשם" ירושלים מרקו יאנקוביץ׳ ומתאוסיניו. יאנקוביץ׳ הגיע מפודגוריצה לפרנקפורט ומשם לישראל בעוד שמתאוסיניו המריא מבלו הוריזונטה לסאו פאולו משם לפרנקפורט והגיע לארץ כשהוא פוגש בדרך את חברו החדש לקבוצה.

יאנקוביץ׳ יעבור בדיקות רפואיות ולאחר מכן ייחתם איתו ההסכם באופן סופי. מתאוסיניו, לאחר שיעמוד בקריטריונים של משרד הבריאות, יצטרף לאימוני הקבוצה באופן מיידי.

יאנקוביץ אמר עם נחיתתו: "תודה רבה על קבלת הפנים. לגבי בית״ר – שמעתי הרבה דברים נהדרים מאנשים שאני מכיר ומשחקנים ששיחקתי איתם כשהייתי צעיר יותר. אני מקווה שזאת תהיה חוויה נהדרת. זה יהיה אתגר גדול עבורי"

"לגבי הדיווחים בפולין – הם לא נכונים. אני רוצה קודם כל לסיים את החתימה והמבחנים הגופניים בבית״ר. אני בריא לחלוטין. אמנם אני עדיין לא מוכן במאת האחוזים אבל אני במצב טוב. מה שקרה בלגיה ורשה זה סיפור אחר, זה לא הסתדר ואני לא רוצה לחזור למה שקרה שם. זה נגמר ואני מקווה שפה אני אתחיל מסע חדש".