קונסטנטין לקראת המשחק בבלומפילד: "זה משחק על החיים שלנו"

7 מרץ 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה ערכה את מסיבת העיתונאים לקראת מכבי ת״א. דראפיץ': "המשחק הזה מאוד חשוב לנו. נבוא אליו בכל הכוח"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תצא מחר (שני) למשחק שלה מול מכבי ת״א באצטדיון בלומפילד, כשהיא יודעת שניצחון יחזיר אותה למאבק על הפלייאוף העליון לקראת המשחקים הנותרים עד לסיום העונה הסדירה (בני יהודה בבית, הפועל כפ״ס בבית, מ.ס. אשדוד בחוץ). מי שהגיעו היום למסיבת העיתונאים הם מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ' והמגן שי קונסטנטין.

"היו לנו תקופות יותר טובות לפני סכנין, וקרה מה שקרה, הפסדנו את המשחק ולא היינו במיטבנו", אמר סלובו. "אנחנו יודעים שאנחנו צריכים בארבעת המשחקים הקרובים לתת את הכל, כל עוד שיש הזדמנות לתת את הפלייאוף, אנחנו נהיה שם. אנחנו הולכים בשיא הרצינות לקראת המשחק מול מכבי תל אביב ואנחנו מאוד חשוב לנו המשחק הזה והוא חשוב לנו, נבוא אליו בכל הכוח".

 
איך מייצרים אמונה אחרי סופשבוע כזה
"שיחות אישיות, דיבורים, מה שדיברנו עם שחקנים כל אחד הבין שעשינו פאשלה גדולה, אבל אף אחד לא זילזל במשחק הזה. יש חדר הלבשה מאוד חזק בבית"ר ירושלים, וקרה מה שקרה, בכל העונה הזאת, באמת שאנחנו נצטרך לעשות את זה ביחד, מגיעים לקראת הסוף, ארבעה משחקים אחרונים שכל השחקנים, הצוות המקצועי, ההנהלה מכוונים לנצח כמה שיותר משחקים ולתת צ'אנס להגיע לפלייאוף העליון".

שי קונסטנטין דיבר אחריו: "אחרי המשחק מול סכנין היתה אוירה קשה, היה משחק קשה גם לשחקנים, גם לאנשי הצוות. אני יכול להעיד על עצמי שלא ישנתי בלילה, אבל אנחנו צריכים לעשות את ההפרדה. נשארו 4 משחקים, וזה משחקים על החיים שלנו. אנחנו צריכים להיות בפלייאוף העליון, אנחנו רעבים ונעשה הכל כדי להיות שם".

על העונה הנוכחית הוסיף: "היום באסיפה שי ברדה אמר לנו שהעונה הזאת לפעמים מרגישה כמו שלוש שנים. זה מטורף, עם הקורונה, מתחילים, ופתאום כל הקבוצה חולה, עונה משוגעת, אבל אנחנו שחקנים מקצוענים, יש לנו 4 משחקים לעשות הכל, זאת המטרה. זה משחק קריטי עבורינו, מכבי תל אביב זה משחק מאוד מאוד קשה, אבל אנחנו באים לעשות את הכל ובאים לנצח ולקחת 3 נקודות".