אבוקסיס: "נילחם עד הסוף"; ניצן: "נהנה פה גם ברגעים הקשים"

7 פברואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן והשוער התייחסו בסיום המשחק מול נוף הגליל לאירועים שחוו והסתכלו קדימה לקראת מכבי פתח תקווה: "קרב על שש נקודות"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים סיימה את המשחק מול נוף הגליל ב-0:0 עם תחושת החמצה, בעיקר עם ההזדמנויות בדקות האחרונות, אבל גם מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, והשוער איתמר ניצן יודעים שהדרך עוד ארוכה וכבר מסתכלים על מכבי פתח תקווה.

יוסי אבוקסיס התייחס למשחק הראשון שלו על הקווים של בית"ר ואמר: "זה היה 0:0 שהיה צריך להיגמר ב-3:3. היו לנו מצבים מצוינים, לא היה משחק גדול שלנו, עשינו המון טעויות בהתחלה ואיבדנו כדורים שטותיים שלא מתאימים ברמה הזאת. גם להם היו מצבים, עם הרבה מצבים מרחוק, ופעם מול איתמר שלקח את זה. תיקו שמשקף, המצבים הטובים היו שלנו, הם היו קצת יותר טובים במשחק. אנחנו נמשיך וזה דורש מאיתנו מלחמה עד הסוף. לקראת מכבי פתח תקוה הוסיף: עוד משחק על שש נקודות, זאת קבוצה טובה מאוד, יהיו לנו אימונים, אני מקווה שבשבוע הקרוב נגרום לקבוצה להיראות יותר טוב.

 
איתמר ניצן: "משחק מאוד מעניין לצופה, אנחנו רוצים להיות פחות חשופים ולמנוע מצבים, באנו לשחק כדורגל, ניסינו, הגענו להרבה מצבים ולצערי זה לא נכנס. אנחנו בדרך חדשה, ויותר מעודדים.

זה היה משהו חריג מאוד גם למי שראה הכל בכדורגל, אבל זאת המציאות, וצריך להתמודד. עשינו את זה בצורה טובה יחסית לשבוע שעברנו. היו לנו שני אימונים עם יוסי וכבר ראינו שינוי. אני מקווה שנצבור כמה שיותר נקודות

אני זוכר שראיתי את בית"ר בתור אוהד מכבי הרצליה והיה מדהים לראות את האנרגיות של המועדון הזה והקהל, זה היה חלום. אבא שלי מזכיר את זה תמיד ואומר לי שאני חי את החלום שלנו. זה מועדון שאני נהנה להיות בו גם ברגעים הכי קשים, אני וכל החברים שלי נעשה הכל כדי להשאיר את המועדון הזה בליגה ולהגיע לעונה הבאה".