דראפיץ׳ מתכונן לב״ש: "ניצחון יוציא אותנו לדרך חדשה". ורד: "צריכים לעבוד הרבה יותר קשה"

6 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים סיכמו את ההכנות לקראת המשחק מול באר שבע. המאמן הוסיף: "טעינו בכמה דברים, נשפר אותם ונסתכל הלאה"
כותב: מערכת האתר

רגע לפני שהבית״רים שלנו חוזרים לאצטדיון לטדי למשחק חשוב מול הפועל ב״ש (שני, 20:45, שידור ישיר בערוץ הספורט) במסגרת המחזור ה-9 של ליגת "הבורסה לניירות ערך", התייצבו מאמן הקבוצה סלובודן דראפיץ׳ והקפטן עידן ורד למסיבת העיתונאים המסורתית וענו על שאלות העיתונאים בנוגע למצבה של הקבוצה והרצון לחזור לנצח בליגה.

סלובו, מה עושים כדי לצאת מהמצב הנוכחי מבחינה מקצועית? "בדרך כלל אחרי משחקים והפסדים כאלו אנחנו צריכים תוך 24 שעות לנתק את עצמנו ממה שהיה ואין ספק שאחרי המשחק הרגשנו פחות טוב. פחות מיום לאחר המשחק כבר התחלנו להתכונן למשחק הבא, כי אנחנו יודעים שניצחון אחד בליגה יכול להוציא אותנו לדרך חדשה ואנחנו מחכים מאוד לניצחון הזה. אנחנו יכולים לשחק כדורגל הרבה יותר ממה ששיחקנו ואין לי ספק שיש לנו קבוצה מוכשרת מאוד. טעינו בכמה דברים, אנחנו צריכים לשפר אותם ולהסתכל הלאה".

דראפיץ׳ נשאל גם על מצבת הפצועים של הקבוצה: "אין ספק שהפציעות מתחילת העונה לא הטיבו איתנו וניסינו לעשות דברים אחרים עם השחקנים שיש לנו. גם איתם יכולנו לעשות דברים בצורה הרבה יותר טובה. כשיהיה לנו סגל מלא וכתוצאה מכך גם תחרות ואימון ברמה גבוהה יותר אנחנו נהיה קבוצה חזקה יותר".

עידן, בתור הקפטן מצפים ממך להוביל את הקבוצה, מה עושים ביום יום כדי להרים את כולם מסביבך?
"קודם כל אני חושב שאנחנו צריכים כולם ביחד לעבוד הרבה יותר קשה גם באימונים וגם במשחקים. אני חושב שעשינו חודש לא טוב, בעיקר בגלל זה. כל התירוצים על פציעות וכדומה זה משהו שאני לא אוהב שמדברים עליו. יש פה סגל מספיק טוב ומספיק עמוק ואנחנו צריכים להיראות הרבה יותר טוב. וכמובן שזה מתחיל פה – באימונים".

מה לדעתך צריך להשתנות על הדשא כדי להפוך את "חוסר המזל" של הקבוצה בחודש האחרון? "אני לא קורא לזה מזל, כי המזל הולך עם הטובים. אני חושב שאנחנו צריכים לעשות בדיוק הפוך ממה שהיה נגד חיפה. גם מבחינה אישית, זה המשחק הכי חלש שאני זוכר. באתי הביתה ואבא שלי אמר לי שאם הוא היה המאמן אז הוא היה מוציא אותי בדקה ה-20. זה אומר הכל.

כולם פה יודעים שזה היה הפסד כואב מאוד, ולא בגלל ההפסד אלא בגלל הדרך. אנחנו באמת צריכים לעשות הכל אחרת ואני בטוח בסגל, בצוות ובעצמי כקפטן שיש לנו עוד שנה ארוכה מאוד והכל יראה אחרת".