דראפיץ': "השחקנים נותנים הכל"; אדרי: "אני תמיד רעב להצליח"

6 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה והקשר דיברו במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול בני יהודה בשבת: "יש תחרות. צריכים להיות מקצוענים, ברגע שקוראים לנו - להיות הכי טובים שאפשר".
כותב: מערכת האתר

מאמן בית"ר "גשם" ירושלים, סלובודן דראפיץ', והקשר שלום אדרי, דיברו היום (שישי) לקראת המשחק מול בני יהודה, בו תחזור בית״ר לאצטדיון בלומפילד בפעם השניה בתוך שבוע.

"לא תיכננו שכבר בשלב הזה נשחק 3 משחקים בשבוע. זה לא אופטימלי, אבל זה מה שיש ואנחנו צריכים להיות חדים על הדברים האלו ולראות איך אנחנו מתכוננים ובאיזה כושר נגיע. עוד לא שיחקנו כל כך הרבה בשבוע אז נורא מעניין אותי לראות אותנו משחקים נגד קבוצה שלישית בשבוע אחד".

דראפיץ' נשאל על סוגיית בעיטות הפנדלים ואמר: "לא צריך לעשות מזה סיפור, יש בועט קבוע – אלירן עטר. אם הוא רוצה לתת למישהו אחר לבעוט ומישהו אחר מרגיש יותר טוב אז הוא ייתן לו. אני נותן לשחקנים להחליט בינם לבין עצמם".

"אנחנו צריכים לקחת כמה שיותר נקודות ולהגיע למצב שאנחנו טובים יותר אחרי הפגרה. אנחנו מתכוננים גם לקראת מחנה אימונים קטן. אנחנו כן רוצים לשחק את הכדורגל שלנו, כמה שיותר אטרקטיבי ובכל זאת אנחנו עדיין לא בכושר משחק מלא. השחקנים נותנים הכל, מתאמצים, אוהבים את השיטה שלנו. אני מאמין שאחרי שבועיים פגרה אנחנו נחזור טובים יותר".

לגבי ההרכב המסתמן הוסיף: "זרגרי כשיר, כולם כשירים, אבל בוא נהיה סבלניים, אנחנו לא נגלה את ההרכב עכשיו. ההרכב יתגלה לקראת המשחק".

https://vimeo.com/476232675

 
אדרי נשאל על האנרגיות שאיתן נכנס במהלך המשחק מול חדרה: "תמיד שאני עולה מהספסל ומשחק אני רעב. אני רוצה להצליח ולכבוש ולבשל ואני חושב שאני אתן את זה גם כשאני אהיה בהרכב".

"אני חושב ששנה שעברה התייחסו אליי כשחקן שהגיע מליגה א׳ והשנה אני שלום אדרי שמשחק בבית״ר ירושלים בליגת העל ושחקן לגיטימי בקבוצה".

על השיטה החדשה שהביאו דראפיץ׳ וברדה: "אנחנו נבנים מההתחלה, מתרגלים לשיטה, מסתגלים אליה. אנחנו בעיקר נהנים, יש הרבה שחקנים יצירתיים, כיף לבוא לשחק כדורגל וברגע שהכל יתפרץ אז כולם יהנו מבית״ר ירושלים".

"יש תחרות ותחרות זה בריא. אני חושב ששחקנים שמתחרים מוציאים מעצמם יותר. אנחנו צריכים להיות מקצוענים, ברגע שקוראים לנו – להיות הכי טובים שאפשר".

היריבה הבאה היא בני יהודה: "כולם רואים שאין משחק קל בליגה הזאת. נתכונן טוב, נבוא הכי טובים שאנחנו יכולים ונקווה לצאת עם 3 הנקודות".