מזרחי: "אסור לזלזל בפלייאוף התחתון"; ניצן: "נתנו לעצמנו קצת שקט"

6 אפריל 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס לניצחון 1:3 על הפועל כפ״ס והוסיף: "צריך לא להסתבך עד הסוף". השוער שעצר פנדל שלישי העונה: "שמח ששיפרתי את הסטטיסטיקה העונה"
כותב: מערכת האתר

מאמן בית״ר ״גשם״ ירושלים, יוסי מזרחי, התראיין הערב (שני) לאחר המשחק מול הפועל כפר סבא שהסתיים בניצחון 1:3, שגם הבטיח לבית״ר את ההישארות בליגה.

מזרחי דיבר בגילוי לב ואמר: "אני מרגיש קצת יותר טוב עכשיו אחרי המחצית הראשונה. בהתחלה בקושי הלכנו על המגרש, אבל בחצי השני שיחקנו יותר נכון. אבל זה עדיין רחוק רחוק ממה שאני רוצה".

מזרחי דרש לכבד את הקבוצות איתן בית״ר תתמודד עד סוף העונה: "תסתכלו איזה קבוצות בפלייאוף התחתון, איזה מאמנים. אנשים עם רקורד של אליפויות ותארים, ככה שלזלזל בקבוצות בפלייאוף התחתון זאת טעות אדירה ואם היינו מפסידים אוי ואבוי. זה רחוק מאוד מלהסתיים כל הסיפור הזה".

על היותו מאמן הקבוצה לתקופה הזאת: "אני על הקווים פה כרגע, אם אתה יכול לסדר לי ארד מהם מהר מאוד. אני צריך לנסות שביתר לא תסתבך במאבקים האלה, ראיתם שהיה קשה נגד האחרונה בטבלה. במחצית הראשונה לא הצלחנו לחבר שתי מסירות והיו הרבה דפיקות לב, שמח שניצחנו בסוף.

״אני שבע קרבות, אני זוכר איך בני יהודה ירדה למרות שניצחה 11 מ-12. עברנו על הבשר שלנו את הכל, החוכמה שזה יקרה לאחרים ולא לנו״. 

 

על החילוף של פרדו: "אני יודע לזהות צעירים מתי יש להם אויר ומתי אין להם אויר. הילד הזה עם המון כישרון, הוא צריך לשחק עם פחות כובד על הרגליים, שיש את זה אין לך נשימה. זה היה משמעותי לנצח את המשחק הזה גם במחיר חילוף של צעיר שנכנס״. על השער של מגבו הוסיף בחיוך: ״הרווחנו את שער העונה". 

שוער הקבוצה איתמר ניצן, שרשם (עוד) משחק מצוין אמר לאתר הרשמי לאחר המשחק: "ניצחון חשוב מאוד, נמנענו מלסבך את עצמנו בקרבות תחתית. נותן לנו קצת שקט להמשך הפלייאוף, לאסוף את עצמנו ולהתחיל להתכונן לעונה הבאה".

על הפנדלים שעצר העונה הוסיף: "הרגשה טובה, שיפרתי משמעותית את האחוזים מהעונה שעברה. אין לי הרבה מה להפסיד בפנדלים. אני שמח להמשיך לעזור לקבוצה שלי".

מה המטרה עכשיו, שישה משחקים לסיום: "זה זמן טוב להכין את עצמנו לעונה הבאה, להבין מה אנחנו רוצים כמועדון, מי המודל לחיקוי שלנו, איזה מטרות אנחנו רוצים להשיג לעונה הבאה. זאת עבודה כללית של המועדון וכולל שלנו של השחקנים, ולהמשיך לאסוף נקודות ויכולת טובה שנתחיל את העונה כמו שנסיים את זאת".

מילה על יוסי מזרחי: "אחלה יוסי שבעולם".