שי ברדה: "מי שלא יסתגל לעונה הזאת, לא ישרוד"; מיכאל: "כדורגל זה כמו מרתון"

5 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה היה מרוצה מהתוצאה, שם דגש על הדרך וכבר מתכונן לבני יהודה. כובש הצמד הוסיף: "זה מה שיפה במשחק הזה - מה שהיה נגמר, הפנים ליום שבת"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ניצחה הערב 0:4 את הפועל חדרה – ורשמה שבע נקודות מתשע אפשריות מתחילת העונה.

מיכאל אוחנה, שכבש צמד ונבחר למצטיין של הקהל הבית"רי, התראיין בחיוך לאתר הרשמי של המועדון ואמר: "ברוך השם, הכל משמיים, שמח בחלקי, שמח שהקבוצה עבדה קשה מאוד, הוכיחה שהשתפרנו מהמשחק הקודם, אני מאוד שמח". על הציפיות מהקבוצה ועל המשך הדרך אמר: "כדורגל זה לא ספרינט, זה מרתון. אנחנו עובדים קשה כדי לשמח את הקהל, לשחק כדורגל אטרקטיבי, ואני שמח שזה בא לידי ביטוי".

לקראת המשחק הבא הוסיף: "זה מה שיפה במשחק הזה – מה שקרה קרה, המשחק הזה מאחורינו, ואנחנו מתכוננים לבני יהודה". על מזג האוויר המשוגע הוסיף: "תענוג, בירושלים תמיד תענוג לשחק".

https://vimeo.com/475650706

 
מאמן הקבוצה, שי ברדה, שמח מהתוצאה, אבל שם דגש גם על הדרך: "רק שמות וכישרון לא יביאו לנו נצחונות, עבודה קשה וחטיפות כדור, ועבודה אינטנסיבית באמצע יעשו את זה. הכישרון הוא סוג של בונוס שמגיע. צריך להגיד את האמת, המחצית הראשונה לא היתה טובה, ובמחצית השניה נפתחו שטחים. זה נכון שניצחנו 0:4 ואני אמור לחייך ולשמוח, ואנחנו צריכים לחבר יותר מ-45 דקות טובות. במחצית השניה אנשים התחילו ליצור מגע, ולשחק כמו שאני חושב שצריך לשחק, אבל זאת רק מחצית אחת וצריך יותר".

איך מכינים קבוצה לכזה מרתון של שלושה משחקים: "מי שלא יסתגל לעונה הזאת, לא ישרוד. זאת העונה הזאת, אין זמן לתירוצים ולדבר על חיסורים ועומסים. זאת עונה מוזרה ולא פשוטה. אנחנו צריכים לדעת לחלק את העומסים, זה התפקיד שלנו. צריך להכין את השחקנים בצורה הכי טובה שאפשר, חיסורים זה תירוצים. נאחל החלמה מהירה למאתוסיניו, תמיר עדי וגליאו, ואני מקווה שכשהם יחזרו נוכל לשחק גם איתם. עכשיו צריך להסתכל על יום שבת".

אנחנו מתגעגעים לטדי לקהל. הקהל זה לא משהו שאפשר להתעלם ממנו. מחכה וסופר את הימים ומחכה להודעה של גרוטו על החזרה למגרשים. תסתכלו עליי, אני עוד שנייה סוחט את הבגדים. אנחנו רטובים ושמחים".

https://vimeo.com/475650719

 
בתוך כך, המועדון החל במבצע חלוקת חבילות לחורף לניצולי שואה בתרומת האוהדים, שמביעים עניין גדול במיזם שעולה 85 שקלים. את החלוקה והכנת החבילות עושה הקבוצה ביחד עם עמותת סח"י (סיירת חסד ייחודית).