יצחקי: "עוד לא השלמנו את העבודה ולא נשארנו בליגה"

5 מאי 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר ירושלים התייחס למשחק מול מ.ס אשדוד, ולשמועות והרחשים: "מבחינתי זה כמו אויר. רוצה ניצחון ביתי ראשון"
כותב: מערכת האתר

כשהיא מרוחקת 4 נקודות מהקו האדום, מגיעה בית"ר "גשם" ירושלים למשחק ביתי מול מ.ס אשדוד, שלושה מחזורים לסיום הליגה. הצהובים שחורים שלנו מגיעים אחרי ניצחון מהדהד על הפועל תל אביב, ובידיעה שניצחון ישאיר את הקבוצה באופן סופי בליגה ובכך תושג המטרה מהפלייאוף.

מאמן בית"ר ירושלים, ברק יצחקי, אמר לקראת המפגש: "מהרגע הראשון שהגעתי לכאן, הסתכלתי אך ורק על הקבוצה שלנו. פחות על מה שקורה במשחקים האחרים וככה אמשיך לעשות. דיבורים תמיד יש, זה חלק מהעבודה של התקשורת, לדבר על דברים שקורים מסביב. אנחנו מבחינתנו, כמו לפני כל משחק, מנסים לנתק את רעשי הרקע, לא משנה באיזה נושא, כל כולנו להתרכז במשחק ומה שקורה מסביב זה בכלל לא ענייננו".
 

"כמו שאנחנו לא מורידים את הראש אחרי תוצאה לא טובה או הפסד, אנחנו לא צריכים להסתנוור אחרי משחק מאוד משמעותי לכל מי שאוהב את בית״ר ירושלים. זה היה משחק חשוב, אבל הוא מזמן מאחורינו, עוד לא עשינו את העבודה במלואה ונשארנו בליגה, ולכן המשחק מחר נגד אשדוד הוא סופר סופר חשוב עבורנו.

"אני לא מתייחס לשטויות, אמרתי את זה לאחר המשחק נגד הפועל תל אביב שזה מביך מאוד עצם ההתעסקות. לא מתייחס לדברים שמבחינתי כמו אויר".

על היריבה מאשדוד אמר: "אני אומר מהרגע שהפלייאוף התחיל שכל משחק הוא קשה. כל משחק בפלייאוף התחתון הוא משחק על החיים של קבוצה. אשדוד זאת קבוצה שרוצה ונלחמת להישאר בליגה. הם היחידים לדעתי בפלייאוף שלא הפסידו עד עכשיו. שני נצחונות ושני תיקו. יש להם קבוצה מצוינת, עם מאמן נהדר שאני מכיר אותו אישית ונצטרך לעבודה קשה לצאת עם שלוש נקודות שאנחנו כל כך צריכים".

על המאזן העגום בטדי הוסיף: "מהרגע שהגעתי לכאן אין לי עדיין ניצחון בית ואני מאוד מקווה שזה מה שיהיה מחר נגד אשדוד".