דראפיץ׳ לפני היציאה לנתניה: "הליגה צפופה. אנחנו דורשים לחץ ואגרסיביות"

5 ינואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמנים ערכו אסיפה קבוצתית לקראת המשחק מול חדרה: "תחשבו במגרש, תלחצו, תקרעו את המגרש כדי להעביר מסר"
כותב: מערכת האתר

במסיבת עיתונאים שנערכה היום (שלישי) לקראת המשחק מול הפועל חדרה, דיבר המאמן סלובודן דראפיץ' על התחושות בקבוצה לאחר המשחקים האחרונים: "אמרתי לשחקנים שאני מוריד בפניהם את הכובע. אתם עוברים תקופה לא קלה, להגיע לכמה משחקים ולהיות יותר טובים בהם ולא לנצח זה לא קל".

המאמן המשיך ואמר: "למרות כל הקשיים, השחקנים אוספים את עצמם ומגיעים בצורה חיובית לאימונים, שומרים על אווירה טובה בחדר ההלבשה ורוצים רק בטובת המועדון. אני מקווה שנראה נקודות כתוצאה מהעבודה הקשה והרצון של השחקנים". 

בנוגע לשאלה סביב הדיבורים אודות התוצאות של צוות האימון הוא הוסיף: "יש הרבה דברים שאנשים לא יודעים, הייתה לנו פגישה חיובית. אתה רואה שחוגג ואוחנה רוצים שנהיה פה ונצליח. יש כבוד הדדי, אנחנו יודעים שאנחנו חייבים לנצח, אי אפשר כל הזמן להפסיד ולהגיד שהכל יהיה טוב".

בהתייחס לתוצאות האחרונות של הקבוצה אמר: "התקופה היא לא קלה ואני מקווה מאוד שנמשיך בדרך כזאת, בנחישות ובשמחת חיים שיש פה בין השחקנים, ההנהלה והצוות המקצועי".

לקראת המשחק הקרוב נגד קבוצתו של שרון מימר, התייחס דראפיץ': "כל משחק הוא מאוד חשוב וקשה. הליגה די צפופה וישנם הפרשים קטנים בין חלקי הטבלה, אתה יכול לנצח שתי משחקים ולהגיע לפליאוף עליון. אנחנו מגיעים מוכנים למשחק הזה, בתקווה שנהיה בכושר טוב כמו במשחק הקודם ועל מנת לייצר המשכיות בוודאי כעת שיש לנו סגל מלא". 

הצוות ערך אסיפה לשחקנים: "תקרעו את המגרש כדי להעביר מסר"

מאמני הקבוצה ערכו היום גם אסיפה לקראת המשחק מול הפועל חדרה והעבירו מספר מסרים לשחקנים. הראשון ביניהם היה דרישה לאגרסיביות ואחריות. המאמנים התעכבו על מספר חלקים מהמשחק נגד הפועל חיפה, כמו בגול הראשון – "אין סיכוי ששחקן יעבור שלושה. פה נמדדים גברים. אין מתפרצת שיוצאת ובלי שעשיתם פאול". 

סלובו וברדה המשיכו במגמה והבהירו לשחקנים: "אנחנו לא נשחק אחורה ומתפרצות, זה לא ה-ד.נ.א שלנו. אנחנו דורשים אבל לחץ ואגרסיביות. פה נמדדים גברים. אל תעשו את ההוראות כי אנחנו אומרים לכם, תעשו אותם כדי להביא תוצאות. תחשבו במגרש, תלחצו, תקרעו את המגרש כדי להעביר מסר. מי שיעבוד בצורה אמיתית יקבל את המתנות שלו, את חטיפות הכדור, ואת ההרתעה".

"ניצחון, שניים, ואנחנו נטוס קדימה ולא נעצור. תנו כתף לשחקנים שבאים מולכם, גליץ', זה הרבה יותר חשוב מסתם לרוץ". השניים התייחסו גם לנקודות החוזק והתורפה של חדרה, ובסופו של דבר חזרו ואמרו – "גם אם תקבלו את הצהוב, ותעשו עבירה נכונה, זה מעביר מסר. אין כדורים קלים יותר, וזה מתחיל מההתקפה ועד לשוער".

צפו במסיבת העיתונאים המלאה:

https://vimeo.com/497227374