יוסי מזרחי: "מאמין שבית״ר תראה טוב יותר בעונה הבאה"

4 מאי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן סיכם את המשחק במסיבת העיתונאים: "2 הקבוצות רצו לנצח, יכל גם להסתיים בתוצאה הפוכה. בטוח שהקהל באצטדיון נהנה"
כותב: מערכת האתר

בסיום המשחק אמש (שני) בסמי עופר מול הפועל חיפה בו הפסידה בית״ר 3:1, הגיעו מאמן הקבוצה יוסי מזרחי והקפטן עידן ורד למסיבת העיתונאים ודיברו על התחושה לקראת סיום העונה, ההיסטוריה שנעשתה עם משחקה הראשון של ספיר ברמן וההכנות של המועדון לעונה הבאה.

יוסי, מה קרה לאחר שפתחתם טוב את המשחק?
"משחק טיפוסי של סוף עונה. היתה הרבה פחות מחוייבות ההגנתית מאשר מחויבות התקפית. זה טבעי מאוד במשחקים מהסוג הזה וכמו שזה הסתיים לצד הזה, זה יכל גם להסתיים בתוצאה הפוכה. אבל זה חלק מהכדורגל. כשאתה משחק פחות טקטי ומשחק יותר פתוח ופה 2 הקבוצות רצו לנצח אז בטוח שהקהל נהנה. הקהל של הפועל חיפה יותר".

 
איך זה מרגיש מבחינתך לראות את בית״ר ירושלים ככה?
"להגיד לך שאני שמח על הדברים האלו? אני לא שמח. אבל לא אני אסכם עונה, כי אני לא אימנתי כל העונה. היתה לי מטרה אחת, להשאיר את הקבוצה בליגה והשגנו את זה. אבל אני מסכים איתך, בית״ר ירושלים צריכה להראות הרבה יותר טוב ואני מאמין שזה מה שיקרה בעונה הבאה".

נעשתה היום היסטוריה על המגרש עם עלייתה של ספיר ברמן, השופטת הראשית הטרנסג׳נדרית הראשונה. איך התרשמתם מהשיפוט שלה? "אני בדברים האלו לא מתייחס, אם זה גבר או אישה. היא שפטה די טוב את המשחק הזה. היא בחורה אמיצה מאוד שעשתה צעד שלא כל אחד היה עושה. לא יהיה לה קל במגרשי הכדורגל כשמהמשחקים יהיו מכריעים אבל אמרתי לה איזה משל, אני מקווה שהיא תיקח אותו".

אתה רוצה לאמן את בית״ר כמאמן ראשי בעונה הבאה?
"אני המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של בית״ר ויש לי הרבה הרבה עבודה שם. אני מקווה שיידעו להביא (בעונה הבאה) את השחקנים עם האופי שמתאים לקבוצה כמו בית״ר ירושלים. זה לא עוד מועדון. יצטרכו להביא אנשים שמבינים את המשמעות של המועדון, עם אופי של ווינריות. עם יכולת לעמוד בלחצים, גם של הקהל וגם של התקשורת".