יוסי מזרחי לקראת כפ"ס: "יש פה שחקנים מוכשרים שיוציאו אותנו מהמצב הזה"

4 אפריל 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה, שחוגג היום יום הולדת, התייחס לאחר האימון המסכם למשחק שפותח את הפלייאוף התחתון: "זאת מלחמת עולם. צריכים להיות בוגרים ואחראיים על המגרש"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה בהכנות שלה לקראת המשחק מול הפועל כפר סבא, שמגיע לאחר פגרת הנבחרת, שנתנה לשחקנים שלנו אפשרות לנוח ולהתאושש קצת. גליאופיליו האסלביינק ואיתמר ניצן חזרו ממסע הנבחרות שלהם, כשעלי מוחמד צפוי לנחות במהלך השבוע גם כן לאחר שיסדיר את אישוריו.

המאמן, יוסי מזרחי, שחוגג היום יום הולדת 68, שם דגש באסיפת הקבוצה על כך שהוא לא מוכן לקבל עמידה על המגרש, ודרש מכולם לרוץ ולשחק במרווחים צמודים וכמובן לגלות אחריות. מזרחי פנה למספר שחקנים ספציפית ואמר לשחקנים: "יש כאן מנהיגים על המגרש, תביאו את זה לידי ביטוי. כולכם צריכים לגלות אחריות, לחזור לעמדות שלכם ובעיקר לראות מה קורה במשחק עצמו".

מזרחי הראה והזהיר מכפר סבא: "אסור לנו להסתבך בתחתית". לאחר מכן יצאו השחקנים לאימון בו ערכו חימום, תרגלו משחק לחץ ומשחק קרוב בין השחקנים. לאחר מכן עבד מזרחי עם השחקנים על תנועה לעומק וקינח במשחקון בו שתי קבוצות משחקות וקבוצה שלישית תומכת מהקווים עם מסירות מהירות.

לאחר סיום האימון, אמר מזרחי לאתר הרשמי: "דבר ראשון, מבחינת התרשמות שלי מהסגל, היינו בסגל די חסר בכל התקופה הזאת והיום עשינו אסיפה ראשונה של כולם והעברתי את ה'אני מאמין' שלי לכל הקבוצה ביחד. אני רואה שהשחקנים דרוכים וממושמעים, אבל צריך לראות את זה גם במשחק".

 
"אני יודע שיש בעיות בקבוצה אבל אני לא אוהב לדבר על הבעיות. אני יודע לדבר על מה שנמצא, על פתרונות ויש שחקנים מוכשרים מספיק כדי להוציא אותנו מהצרה הזאת של פלייאוף תחתון. צריך לדעת לשחק בפלייאוף התחתון. זה לא משחקים שהיריב יודע ונותן לשחק, זאת מלחמת עולם, צריך להיות הרבה יותר בוגרים, אחראיים, ממושמעים ומרוכזים. אם נדע להביא את הדברים האלה למשחק הזה, בתוספת 100 אחוז מאמץ, אני מאמין שיהיה טוב".

לרכישת כרטיסים למשחק