יצחקי: "מאמין מאוד בדרך שלנו. היינו צריכים יותר ריכוז היום"

5 מרץ 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התראיין בסיום המשחק בטרנר: ״מיכה היה אחד השחקנים הכי בולטים על המגרש. הייתי מעדיף להתחלף עם ברדה ולקחת את הנקודות״
כותב: מערכת האתר

בסיום המשחק מול הפועל באר שבע באצטדיון טרנר בו הפסידה בית״ר 1:0 לאדומים מהדרום, הגיע מאמן הקבוצה ברק יצחקי כדי לדבר עם העיתונאים ולספר על התחושות שלו מהמשחק ומה הוא לוקח קדימה למאבקי התחתית בליגה.

אתה מאוכזב מהתוצאה?
"ברור שאני מאוכזב מהתוצאה. בסוף אני חושב ששיחקנו כדורגל טוב, שלטנו לדעתי ברוב שלבי המשחק. לא הצלחנו להבקיע ומנגד חטפנו בכוח הכי גדול של באר שבע – במצבים נייחים. חששנו מזה, התכוננו לזה אבל בסוף ספגנו את השער הזה וחבל. אני מאוד מרוצה מהדרך וזה מראה לי וגם לשחקנים שיש אופק ושנמשיך כדורגל לשחק כדורגל דומה בעתיד".

"הגענו למצבים. בנינו את תוכנית המשחק שלנו כדי לשלוט באמצע עם שחקנים זריזים שיודעים לקבל החלטות גם בשליש האחרון. היו גם כמה כדורים נהדרים שדור מיכה הצליח להכניס לזוהר זסנו. עם קצת יותר ריכוז יכלנו לסיים עם שער ואפילו עם יותר מזה".

האם הצורה ההתקפית שהקבוצה עלתה איתה היום לא מנוגדת למאבקים בתחתית שאתם נמצאים בהם?
"אני מאוד מאמין בדרך הזאת ושאם היינו משחקים בדרך שונה והיינו מסתגרים והיינו מנסים לצאת להתקפות מעבר שאני לא חושב שזה משחק שמתאים לקבוצה הנוכחית וזה גם לא סגנון שאני מאמין בו. התוצאה יכלה להיות הפסד גבוה יותר אם היינו מסתגרים. באנו ולחצנו גבוה ושלטנו במשחק והגענו למצבים שלנו, בסוף לא הבקענו שער".

לגבי דור מיכה: "אני מכיר את דור טוב מאוד. שיחקנו יחד ואני יודע מה דור מיכה יכול לתרום לבית״ר ירושלים והוא הראה את זה במחצית השניה מול מכבי נתניה והיום הוא היה אחד השחקנים הכי בולטים על המגרש.

"השחקנים כולם עשו משחק טוב, לבוא לשבת פה להיות מרוצה מהדרך ששיחקנו בה.. בסוף הייתי מתחלף עם ברדה ולוקח את 3 הנקודות והייתי משאיר את המחמאות".